Jump to content

Focus 3 1.5 Tdci Powershift Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri

Yakup Çağatay

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 228
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• H. Cenk

30

• Yakup Çağatay

24

• Mert Yürüyen

12

• Mustafa Nartkaya

9

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

50 TL,İzmir şehir içi ve çevre yolu,ortalama 38 km 'lik hızla karma tüketim.

Haftasonu Altınoluk'a bir gittim geldim. Cuma gece 02:00 gibi İstanbul-Avcılar'dan yola çıktım. 60 km paralı otoban ve feribot olmak üzere 428 Km yol yaptım. Otoban 130 km/s , karayolunda ise hız kura

çok iyi...ibretlik. dur bi camdan atlayıp geliyorum.

Yayınlanan Görseller

Sat arabanı Bekir abinin arabayı al.Rahatlarsın.

Konuyu dağıtmayayım şimdi Yakup kızacak (haklı olarak) ama bak bunu bir yere yaz "bana kimse sedan focus aldıramaz, focus HB'dir" anlaştık mı? :)  :smiley2k:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 4 hafta sonra...

100 Tl ile İzmir şehir içi.Ortalama hız 34 km.Genelde tek kullandım arada bir 2-3 yolcu oluyordu.Sabırlı ve ekonomik sürüş değerlerim.

abi sen ve araban gerçek olamaz... rica ederim üyeliğini iptal et  :smiley2k:  (bknz. kıskançlıktan geberen pw benzinli sahibi)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi sen ve araban gerçek olamaz... rica ederim üyeliğini iptal et  :smiley2k:  (bknz. kıskançlıktan geberen pw benzinli sahibi)

:D Dostum önceki 2001 benzinli focusumdan sonra bu değerleri görmek beni de çok şaşırtıyor,o yüzden anlayabiliyorum seni.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D Dostum önceki 2001 benzinli focusumdan sonra bu değerleri görmek beni de çok şaşırtıyor,o yüzden anlayabiliyorum seni.

Diyorsunki cok iyi bir insan olursan belki bir gun sende dizel powershifti gorebilirsin :)

Gule gule bin abi :) daha 4 lere inecek o ortalama...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 km ortalama benim konya daki hızım.. 32-34 arası her ay depoyu doldurmaya gittiğimde, yani buna tam ş.içi denmez.. karma demek daha doğru..

bende 1.0 la 5.8 yakıyorum hatta 2 gündür 5.7, klima açınca 6 ya çıkar..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%80 uzun yolda, ilk 1000 km 110-130 km/saat hız aralığında geriye kalanı 90-110 km/saat aralığında, zaman zaman kısa süreli deneme amaçlı 160-170 lere çıkılarak yakalanan yakıt tüketim değeri: 4.8 lt/100 km. Resim de koyacaktım ama bilemedim.

İsa tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 4 hafta sonra...
  • Yakup Çağatay, başlığı Focus 3 1.5 Tdci Powershift Kullanıcı Yakıt Tüketim Değerleri olarak değiştirdi
  • Yakup Çağatay, bu konuyu kilitledi
  • Yakup Çağatay, bu konunun kilidini kaldırdı

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.