Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

ben onun bana dediğini söylüyorum bugün vosvere götrüdm adam acayip mutlu...scirocco bile buun kvırdı...içini cok sevdi...bilmiyorum tabiki..citroen c4 olur..hatta mcp yarı otomatik gibi birşey...adam şeyden vuruyor 53000 nerde...70000 nerde bubaaaaaaaaaa diyor...highlinede esp ve hilholder yok.dsg istemiyor manuel vitesci...bense gariban otomatik dizelci...böyle işte...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler arkadaşlar...o tabiki kendi yanından düşnüyor...bende kendi yanımdan...eksileri modelinin değişecek olması..yako tsı motor sonuna geldindi diyor...esp ve hill holder yok....

artısı fiyatı...içindeki donanımın full olması..hatta dokunmatik ses sistemi bile var...bilmiyorum sizin yorumları da okutuyorum ama dedimya.. garip gencler...bakalım allah hepimizin hakknda hayırlısını versin

geçrekten zor bir piyasa....şu an

dizel-benzinli fiyat farkı cok acıldı....

donanım farkları cok bariz...belli

her marka opsiyonlara yüklendi modellerden calıyorlar....

yani su an focus 3 x paket 70000 lerde garip bir fiyat anlayısı...

benzer modellerde öyle....

hepsini bakıyorum

focus 3 tcdi 59000 lerde tit

opel astra 1.3 cosmo 58000

golf hgilen tdi 60000

leon eski alınma 55000 dsg ama boş opsiyonlarla 60000 in buluyor kasa eskidi

toyota auris ucuz kaldı 50 lerde yarı otomatik alınabilir yasa corolla

citroeen c4 bosu 52000-53000 paketlerle yasa üst donanmla yine 60000

pejo yine aynı ve sevimsiz ...boş arabalar...fuardaki 308 de klima yoktu ya...düşünün

renıo megane fluence tarzımız degil...

mazda 3 yenisi geldi 60000 dizeli

honda tüpsiz binilmez ve eskidi yeni model geliyor...

skoda tarzı ve sürücüsü belli

yani...50000-55000 full bir benzinli 60000-70000 full bir dizel konu bu...aradaki fiyat farkıda 3 yada biniş km.sine göre 4 yıl mazot benzin km.si fiyat farkına dönüştü...napabilirizki...yoksa bende satayım 250-280 kuruş mazottan 350-400 hatta 500 kuruş benzini elbette hesaplıyorum..ama modeller eskidikçe ve yenileri geldikçe insanlar sanırım bir çıkış noktası yakalamak istiyor...şiçi bugün bayram diye kitlendi örneğin benim yaşımdaki bir insan artık huzur ve ekonomi istiyor oda dizel otomatik birşey arıyor...manuel sıkıcı..ama genclerin beklentisi farklı hayalleri yüksek ayakları yere değmiyor...şimdi forumda görüyorum 70000 lerde 60000 lerde alan arkadaşlarımız var...ama eksik yinede donanımları ve yüksek fiyatla aldıkları bu modeller gün geçtikçe değeri düşecek..dizel-benzin aralığı kapandı..bilemiyorum ama sanırım araba artık yeniden lüksleşti ama napıp edip kapımızda olmasına alışttık kendimizi gücsüz hissediyoruz olmadıktan sonra....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan elindeki arabayı satmak , daha iyisi olmayacaksa mantıksız..

Golf'un fiyatı aslında çok ucuz değil..Rakip sayılabilecek 1.4 160 ps ecoboost kadar var...Esp ve hilholder 2 bin tl civarı geliyor genelde..

Hem tsi 122'ler de yenilenecek demiştim..Audilerde sanırım başladı yenileri..Bakmakta fayda var..Hemde en kısa süre satan golf bu golf..Ne bilim benim gönlüm el vermiyor..Mantıken düşününce..

Bu dediğimiz araçlar zaten ahım şahım değer kaybı yaşatmaz hele 2.0'larda bitmişken..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yavrukuşum ondan sorunum yok...devri kapandı...model değişikliği yoksa kimse kapımı çalmıyor...ona bakarsan herkesin arabası var ve mutlu bir şekilde yusufta aydında...herkes...ama insan birşeyleri yerine değiştirip oynamak birşeyler katmak istiyor hayatına...yoksa ulen canım sıkıldı gideyimde rahat battı 250 kuruş vermekten 500 kuruş vereyimin bir mantıgı yok düşünülemez elbette...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan elindeki arabayı satmak , daha iyisi olmayacaksa mantıksız..

Golf'un fiyatı aslında çok ucuz değil..Rakip sayılabilecek 1.4 160 ps ecoboost kadar var...Esp ve hilholder 2 bin tl civarı geliyor genelde..

Hem tsi 122'ler de yenilenecek demiştim..Audilerde sanırım başladı yenileri..Bakmakta fayda var..Hemde en kısa süre satan golf bu golf..Ne bilim benim gönlüm el vermiyor..Mantıken düşününce..

Bu dediğimiz araçlar zaten ahım şahım değer kaybı yaşatmaz hele 2.0'larda bitmişken..

senin dediğin dogru tsı bitiyor audilerde tsf mi ne artık yerini aldı...ama bak bakalım piyasaya sende içindesin...diyelim 60000 tl.var...gidip focus3 alırım diyenler yazsın göreyim...bende bileyim...işte hodri meydan...bekliyorum yorumları...şu haliyle su doanımıyla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.