Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar çok tuhaf bir şekilde ford indirime gitmiş Titanium 1.6TDCi 115PS 4K 62.190 TL den 60.965 TL düşürmüş tabi diğer modeller içinde geçerli bu fiyatlar ama halen daha gelecek donanımlardan ve sony ses siteminde haber yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar çok tuhaf bir şekilde ford indirime gitmiş Titanium 1.6TDCi 115PS 4K 62.190 TL den 60.965 TL düşürmüş tabi diğer modeller içinde geçerli bu fiyatlar ama halen daha gelecek donanımlardan ve sony ses siteminde haber yok :D

Kasım bir Ford Ayıdır. (Sony için kesin bir bilgi yok bende! ama diğerleri gelicek)

Daha bir bukadar daha inecekler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Farklı başlıkda bunu yazmıştım buraya da kopyalıyorum....

Bilmeyenler için AB fiyatlarını verelim :hmm: Otosan ve Türk mantığı kazığını görelim..Tüm firmalar böyle dikkatli incelendiğinde..Dizel satışları son yıllarda rekor sayıyla artınca tabi :) insanlar dizel olsunda neolursa olsun demeye başladı..

1,6 l Duratec Ti-VCT, 92 kW (125 PS) 22.600 ( Fark + 2.100 )

1,6 l EcoBoost, 134 kW (182 PS) 24.850 ( Fark - 150 )

1,6 l Duratorq TDCi, 85 kW (115 PS) 24.700

2.100 €, bu fark'a ötv kdv vs'de eklenecek... ortalama FARK 5.5 - 6 bin TL kabul edilebilir..Yani fazladan 3.5 - 4 bin TL fazla ücret istiyorlar.

Dizel alıcılar daha fazla pazarlık yapmalı :dede:

Türkiye Fiyatları

Titanium 1.6i 125PS 5K 50.200 TL ( Fark + 9.095 TL )

Titanium 1.6i EcoBoost 180PS 5K 55.605 TL ( Fark + 3.690 TL )

Titanium 1.6TDCi 115PS 5K 59.295 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende cevabı kopyaliyim :dede:

Yoo direk bu fiyatları çıkartacaksın önlerine... Sonra alın bu aksı difransiyele monte edin diceksin çıkacaksın plazadan gidicen aynı paraya 2-3 yaşında dizel otm Audi A4 e binicen misssss

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakupcum,ötv ve kdv den geçiriyorlar zaten,aracın normal geliş fiyeti 41 Bin TL aslında,faturadan gördüm kesin olarak,ama öyle sokuyorlarki ötv ve kdv yi,otosanın kazığı devede kulak devletin kazığı yanında..Zaten iyi pazarlıkla o 4 bin tl lik otosan kazığını da eritiyosun,ben tam 3,500 TL. indirttirdim zaten o yazan fiyatlardan,belki daha da inerlerdi de uğraşmadım daha fazla....Şeker kırmızı buldum diye sevinince fazla beklemek istemedim,birde herçekten bu donanım ve bu renki bir arada bulmak çık zor ,genelde donanımlardan biri eksik hep....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogünüm buraya yazıyorum ki ilerde ne zam gelmiş ne eksilmiş farklar neymiş hemen bulabiliyoruz.. Yoksa hatırlamak zor oluyor..

Mesela Nisan Fiyatları var hemen ilk mesajda.. Fiyatlar nekadar ucuzmuş değil mi :hmm: ilk alanlar karlı çıktı :dede: Fark ise daha az (7.000 TL)

Titanium

5K 1.6i 125PS 46.500

5K 1.6i EcoBoost 180PS 51.500

5K 1.6 TDCi 115PS 53.600

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakupcum,ötv ve kdv den geçiriyorlar zaten,aracın normal geliş fiyeti 41 Bin TL aslında,faturadan gördüm kesin olarak,ama öyle sokuyorlarki ötv ve kdv yi,otosanın kazığı devede kulak devletin kazığı yanında..Zaten iyi pazarlıkla o 4 bin tl lik otosan kazığını da eritiyosun,ben tam 3,500 TL. indirttirdim zaten o yazan fiyatlardan,belki daha da inerlerdi de uğraşmadım daha fazla....Şeker kırmızı buldum diye sevinince fazla beklemek istemedim,birde herçekten bu donanım ve bu renki bir arada bulmak çık zor ,genelde donanımlardan biri eksik hep....

Abi 3.5'u zaten benzinde de iniyorlar...Kar zaten bayii'de değil onu espri niyetle yazdım..Otosan kar ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogünüm buraya yazıyorum ki ilerde ne zam gelmiş ne eksilmiş farklar neymiş hemen bulabiliyoruz.. Yoksa hatırlamak zor oluyor..

Mesela Nisan Fiyatları var hemen ilk mesajda.. Fiyatlar nekadar ucuzmuş değil mi :hmm: ilk alanlar karlı çıktı :dede: Fark ise daha az (7.000 TL)

Titanium

5K 1.6i 125PS 46.500

5K 1.6i EcoBoost 180PS 51.500

5K 1.6 TDCi 115PS 53.600

Bora abinin yüreğine yüreğine geliyosun :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.