Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ben anlamadı burada ne yazıyor..Eee sizde nasıl derler,garip bir mesaj olmak bu mesaj.... :)

Daha önceki sayfaları okumamışsın dostum. :P Hasan'ın bi tanıdıkları yeni focus almışlar, Titanium ecoboost 43 e alındı diye bilgi gelmiş dün Hasan'a. Bugünde gerçeği öğrenmiş yanlış bilgi veren annesiymiş sanırım :)

Yinede iyi fiyat bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 125 PS Benzinli Titanyum diildir o trenddir annesi onuda yanlış anlamıştır,benim annem ne anlasın trendden titanyumdan mesela,ağzı,dili en iyi ona dönmüştür söylemiştir..Bırak annemi ünv mezunu eşim bile trenddi,titanyumdu hala bilmez,hatta full ne diye soruyoduda ben öğrettim,herşey dahil otel neyse full de o demek diyince haa tamam dedi ama o fullün içinde ne var ne yok bilmez,sadece kendi kendine parkediyormuş diyor full focus diyor millete..Yoksa hiç anlamaz dinamik tork kontroldü,adaptif hız kontroldü,espydi,tcsydi ebd ydi ....Zaten onun umrunda olan tek şey arabanın rengi bide büyüklüğü...Mondeoya binmem Focusu 70 milyara alırsan onada binmem diyip duruyor zaten kaç gündür..Gitmiş 52 Bin TL.ye elde kalmış 2011 Model Megane Dynamik'e bakmış,bunu al diyip duruyor bana...Neymiş Tipi daha güzelmiş..Kadınlar garip,Focus3 ün Tipinden daha güzelmiş Megane'ın tipi...Allahım yaa....Focus 2,5'umu alırken burun kıvırdığım Meganı sırf dizel ve 52 bin tl diye şimdi aldırmaya çalışıyor bana....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 125 PS Benzinli Titanyum diildir o trenddir annesi onuda yanlış anlamıştır,benim annem ne anlasın trendden titanyumdan mesela,ağzı,dili en iyi ona dönmüştür söylemiştir..Bırak annemi ünv mezunu eşim bile trenddi,titanyumdu hala bilmez,hatta full ne diye soruyoduda ben öğrettim,herşey dahil otel neyse full de o demek diyince haa tamam dedi ama o fullün içinde ne var ne yok bilmez,sadece kendi kendine parkediyormuş diyor full focus diyor millete..Yoksa hiç anlamaz dinamik tork kontroldü,adaptif hız kontroldü,espydi,tcsydi ebd ydi ....Zaten onun umrunda olan tek şey arabanın rengi bide büyüklüğü...Mondeoya binmem Focusu 70 milyara alırsan onada binmem diyip duruyor zaten kaç gündür..Gitmiş 52 Bin TL.ye elde kalmış 2011 Model Megane Dynamik'e bakmış,bunu al diyip duruyor bana...Neymiş Tipi daha güzelmiş..Kadınlar garip,Focus3 ün Tipinden daha güzelmiş Megane'ın tipi...Allahım yaa....Focus 2,5'umu alırken burun kıvırdığım Meganı sırf dizel ve 52 bin tl diye şimdi aldırmaya çalışıyor bana....

Titanium değlmiş zaten, style+pluse imiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.