Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ford Otosan'dan Gizli İndirim !!! 2012 Fiyat Listesini Ford Türkiye Sitesinden silen Ford Otosan 2012 Modellere yaptığı zamları geçersiz kıldı.En Son 2011 Haziranında açıklanan Fiyatlarla 2012 Modelleri satmaya devam edecek olan Ford Otosanın bu geri adımında otomotiv satışındaki ciddi düşüş rakamları ile dünya piyasalarındaki mevcut kriz ortamının etkili olduğu belirtiliyor.Bunun yanısıra ekim ayında Focus modellerine eklenecek yeni donanım paketleriyle aracın baz fiyatı aynı kalmakla birlikte donanım paketi fiyatlarının da artacağı tahmin ediliyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence otosan böyle yapmalıydı zaten...Yani aracın temel donanım seviyeleri trend-style ve titanyumun baz fiyatlarını arttıracağına,donanım paketlerini çeşitlendirip bu paketlerin fiyatlarını arttırmalı...Böylece aracın hem satış rakamları kararlı kalır hem de müşterinin donanım seçiminde çeşitlilik sağlanır..param var da neden bana şu şu satılmıyor şikayetleri de ortadan kalkar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen napıcan boyu eni kardeşim,önemli olan fonksiyonelliği :):smiley2k: ......Focus sedanın eni daha geniş desem hoşuna mı gitcek.....Sedancı diilsin sen zaten boşver enini.....Haaaa "arka koltuk" :naughty: olayı için merak ettiysen git yatağı geniş bir otel odası tut kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üzgünüm ykp üyelerin bazılarıyla söz dalaşına girme dedi...sen modsun...cok yüzgöz olma...hadi canım cekilde dükkanın önü acılsın hadi anam hadi...

Adama bak yaa,kültürel şey olmuş kendini padişah sanıyor..Babanın malı mı kardeşim bura...Bana cevap veremiyince hemen moderatör zırhını takıyosun...Korkaaaaak korkaaaaak....Dükkanda çok kalabalık sanki...Hıh....Gidiyom zaten...Benim 5 yaşındaki velet uyumadı deli etti beni,gidiyimde onunla uğraşıim bari...kraliçede bıdı bıdı etmeye başladı,neymiş akademi türkiyeyi izliyemiyomuş,çocukla ilgilenmiyomuşum..dır dır vır vır...hadi fordça kalın iyi geceler dostlar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosan indirim yerine kallavi bindirimlere devam ediyor...Ayrıca artık Focus 2,5 satışları kalkmış durumda..2012 model yılıyla beraber Focus 2,5 satışı olmayacak anlaşılan....Otosan tüm Focus 3 modellerine ortalama 3 Bin TL daha zam yapmış...Kazığınız bayram şekeri olarak girmiş....71 Bin TL.ye Full Donanım Focus 3 Dizel...Ecoboost 180 TİTX 68 Bin ....Peeeehhhhh....Sonyden de haber yok hala üstelik.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford Trkiye sitesinde 1 eylülden itibaren geçerli fiyatlar yazılmış...Aynen yukarıda sylediğimiz gibi...Yalnız hata yapılmış,2011 model araç fiyetlerı diye yazmışlar,2012 olacaktı....

kardeşim fiyatları uykulu uykulu mu yazmışlar, çocuklarına mı oynatmışlar anlamadım ki... abuk subuk herşey birbirine karışmış.. trendler titanyumlardan daha pahalı.. :D fiestalarda.. cmaxlerde yine öyle mondeo fiyatları yine garip 120 lik 160 lıktan daha pahalı... ne iş anlamadım... bu gayrı ciddi bir düzenleme olur mu.. kimse okumuyo mu bunları.. hep yapıyolar bunları .. bizi de ciddiye almıyolar demekki... burası ford un sitesi mi yokssa bakkal mahmut un sitesi mi anlamadım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.