Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

:D daha bir okadar daha inecek ..

Yakup bu fiyatlar inmezde bende beklemekten artık bunalıma girersem husumeti sana da yönelttiğim ciddi bir manevi tazminat davası açıcam otosana o olacak..Dün gece bozmuştum kafayı nerdeyse sabah doğrudan gidip siparişi patlatıyordum,tevfik,ogün zor tuttular valla...krizim geçsin biraz güliim diye chevrolet cruze hb bakmaya gittim onun üzerine,valla işçiliği harika bir arabayla karşılaştım,dizeli çıkarsa o arabayı Türkiyede hiçbir marka tutamaz,ki çıkacağını dün akşam mobility channelda chevrolette türkiye müdürü syledi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süper olur boracım gercekten nasıldı hb biraz bahsedermisin...konuyu bölücez ama...

Cruze hb hiç ummadığım kadar kaliteli bir işçiliğe sahipti...malzeme kalitesi de çok yüksekti..ayrıca arka tasarımı o kadar başarılı olmuş ki bir an için focus 3 den daha güzel gibi demek zorunda kaldım,focus 3 le boy ölçüşemez belki ama focus 3 alamasanız da focus 3 ün sunduğu bir çok imkandan yararlanmanıza olanak veriyor bu araç....Sanruf,tam otomatik çift taraflı klima,usb,6 lı cd cahanger ,6 hava yastığı,opsiyonel navigasyon,kilitli torpido,sürücü ve yolcu koltukları yükseklik ayarı,ncap 5 yıldız gibi birçok zellik dolu..araçta sevmediğim n koltuk dayama dar,güneşlikteki aynalard ışık yok,kapı açma kolları megane gibi alta konumlandırılmış,arka koltuklardaki üst baş mesafesi sanruf nedeniyle 1.75 boy üzerindekilerin çok zor sığabileceği ölçüde....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ok olmuş biş..zaten ben acmıstım hb bölümünü oraya koyalım keşke iphonenle birkaç resim cekseydiniz majesteleri daha iyi olurdu...

iphonelamı..aaa bak hiç aklıma gelmedi..neyse zaten yine giderim ben yarın flan,çekerim iphonela,iphonea alışamadımki,sosyete telefonu bu abi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

salla bende sevemedim hiç zaten onu...karışık bi sürü şey elimle ona mıbunamı derken giriyor abdik gubidik yerlere...nerde eski telefonlar....azizim nerde.........

Otomatik tuş kilidi yok,bekleme modunda ışık yok,şu yok bu yok..neymiş para karşılığı aplikasyon lazımmış..ulan lg,samsung bu zellikleri beleşeverip daha ucuza daha şık telefonlar satıyor lan...Bu iphone da sanırım telefon dünyasının Ford Otosanı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cruze hb hiç ummadığım kadar kaliteli bir işçiliğe sahipti...malzeme kalitesi de çok yüksekti..ayrıca arka tasarımı o kadar başarılı olmuş ki bir an için focus 3 den daha güzel gibi demek zorunda kaldım,focus 3 le boy ölçüşemez belki ama focus 3 alamasanız da focus 3 ün sunduğu bir çok imkandan yararlanmanıza olanak veriyor bu araç....Sanruf,tam otomatik çift taraflı klima,usb,6 lı cd cahanger ,6 hava yastığı,opsiyonel navigasyon,kilitli torpido,sürücü ve yolcu koltukları yükseklik ayarı,ncap 5 yıldız gibi birçok zellik dolu..araçta sevmediğim n koltuk dayama dar,güneşlikteki aynalard ışık yok,kapı açma kolları megane gibi alta konumlandırılmış,arka koltuklardaki üst baş mesafesi sanruf nedeniyle 1.75 boy üzerindekilerin çok zor sığabileceği ölçüde....

Bu donanımları sunmayan c sınıfı ful araç var mı ? normal şeyler bunlar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizeli yok ama..Şu anda full donanımı 42 milyara bırakıyorlar....Donanım eksiklikleri olarak sayarsak deri döşeme,gündüz farı,katlanır ısıtmalı aynalar,arka ısıtma kanalları,tek dokunuşlu ark camlar,alarm,6 vites,ısıtmalı koltuklar,x-enon farlar yok cruze hb. de ayrıca lastik ebatları da 205*60*16...yanakları geniş lastikler var,cruze sedanda ise 17 inç 50 yanak lastik opsiyonu var...Cruze sedan da donnım eksiklikleri daha fazla ama....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik tuş kilidi yok,bekleme modunda ışık yok,şu yok bu yok..neymiş para karşılığı aplikasyon lazımmış..ulan lg,samsung bu zellikleri beleşeverip daha ucuza daha şık telefonlar satıyor lan...Bu iphone da sanırım telefon dünyasının Ford Otosanı :aman:

Otomatik tuş kilidi var, ayarlardan bakarsan. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.