Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ya şimdi Ocakta yeni donanımlarda gelecek benim sinirler tavana vuracak o diil ....:hmm:)) Hehehehe..Çok takmam gerÇi de...Ama eğer start-stopu yeniden koyarlarsa kafayı yerim bak o zaman,gareziniz banamıydı leeeyn der gider otosanı basarım pompalı tüfeklen... :dede:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogünüm buraya yazıyorum ki ilerde ne zam gelmiş ne eksilmiş farklar neymiş hemen bulabiliyoruz.. Yoksa hatırlamak zor oluyor..

Mesela Nisan Fiyatları var hemen ilk mesajda.. Fiyatlar nekadar ucuzmuş değil mi :hmm: ilk alanlar karlı çıktı :dede: Fark ise daha az (7.000 TL)

Titanium

5K 1.6i 125PS 46.500

5K 1.6i EcoBoost 180PS 51.500

5K 1.6 TDCi 115PS 53.600

Bende bu konuyu açınca ilk aklıma o geldi. Fiyatlar ilk açıklandığında pahalı diyorduk, şimdi o fiyatları verseler göbek atarız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlatıyorum aydıncım...11.5 yakıyor şu bu garip kaldı...hadi ben az biniyom ama okulu 100 km...her gidişi bence 4 kere gidiyrosa ikiye indirecek cocuk aklı işte golf bir gösterge sanırım ....farklı ve az olmak...böyle özetliyor..birde hangi hatuna sorsam golf diyor dedi..anlamadım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlatıyorum aydıncım...11.5 yakıyor şu bu garip kaldı...hadi ben az biniyom ama okulu 100 km...her gidişi bence 4 kere gidiyrosa ikiye indirecek cocuk aklı işte golf bir gösterge sanırım ....farklı ve az olmak...böyle özetliyor..birde hangi hatuna sorsam golf diyor dedi..anlamadım...

Abi golf az mı var? her taraf golf?

Neyse hayırlısı olsun; dsg mi bakıyorsunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.