Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

kardeş kusura bakma ama neyse yazdıklarına biraz dikkat et tek akıllı sen değilsin bende 3 ay bekledim focus 3 için sonra baktım her ay bindirme yapıyorlar 20 gün önce aldım iyiki de almışım yoksa yoksa ayırdığımız her kuruşun daha fazlası zamlara gidiyordu. ha sen aralık ayını bekle bindirim olmadan indirim olmaz o zamana kadar 3-5 bin daha koyorlar fiyatlara sonra biraz indirim yaparlar sen o zaman uyanıklık yapar alırsın canın sağolsun

Arkadaşım üzerine niye alınıyosun ki?Sen akıllılık etmişsin almışssın işte ne güzel...Okuduğunu iyi anlarsan n için yazdığımı da anlarsın..Benim anlatmak istediğimi anladığında göreceksin ki konunun senin gibilerle alakası yok...Araban da hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız günlerde kullan...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım üzerine niye alınıyosun ki?Sen akıllılık etmişsin almışssın işte ne güzel...Okuduğunu iyi anlarsan n için yazdığımı da anlarsın..Benim anlatmak istediğimi anladığında göreceksin ki konunun senin gibilerle alakası yok...Araban da hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız günlerde kullan...

iyi dileklerin için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeş yanlış anlama ama sen istersen burayı bir daha oku

Almayacağımda bu gidişle...Alnımızda enayi yazmıyor sonuçta....Ama enayi o kadar fazlaki ülkemizde otosan her ay 2 milyar geçirsede,başbakan almayın desede gidip alıyorlar....Haa başbakanı takmıyorlar güzelde kardeşim bari zekanızı kullanın diycem o zamanda hakaret sayılacak....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

musa kardeş bora bey biraz ateşlidir...tanıyınca sizde seveceksinizdir...kendisi sinir kriziğinin eşiğinde biraz....alanlar açısından demekle sonuçta tepki ve akıllıca seçim yapmadan tüketicilere ait birtakım eleştirileri var sanırım...yoksa herkesin kendine ait çalışan bir alışveriş mantıgı vardır...parası olan herkes her istediğini alıp almamakta serbesttir...sizinde arabanızı zamanında almış olmanızdan dolayı kutlarım ...ford indirecek indirecek derken bindirdi herkes şoka girdi sanırım Bora kardeştekinlerde sonysizliğin getirdiği artçı şoklar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar büyütmeden konuyu kapatalım lütfen. Varsa eğer rahatsız olduğunuz mesaj, rapor sistemi ile belirtiniz.Karşılıklı Cevaplarla konu kirlenme..

Anlayışınız için teşekkürler

Yönetim

kusura bakmayın konunun dışına çıktık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeş yanlış anlama ama sen istersen burayı bir daha oku

Almayacağımda bu gidişle...Alnımızda enayi yazmıyor sonuçta....Ama enayi o kadar fazlaki ülkemizde otosan her ay 2 milyar geçirsede,başbakan almayın desede gidip alıyorlar....Haa başbakanı takmıyorlar güzelde kardeşim bari zekanızı kullanın diycem o zamanda hakaret sayılacak....

Arkadaşım öncelikle senin üzülmene sebebiyet veren şeyler yazdığımı düşünüyosan bunun için özür dilerim,ama benim derdim alıcılar ve onlara hakaret değil,ben son zamlara kızgınım,donanım eksikliklerine rağmen hala zam yapan otosana idi lafım,yoksa focus alanlara saygım sonsuz,ben kendi açımdan yazıyorum,alanlara derken de arabanın donanım eksikliğini bile bile o arabaya 70-75 milyar vereceklere söylüyorum,haaa belki de ben de yapacağım en sonunda o hareketi bakma sen,ben hastalık derecesinde focus takıntılı bir adamım...Konuyu bozmadan tekrar özürlerimi sunarım...Keşke ben de senin gibi olsaydım da son zamlardan etkilenmeden alsaydım arabamı...Ama takıntı işte... :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abimiz forumun en Focus sever üyesidir bana göre.

Aylarca geldi gelecek çıktı çıkacak, çıkarsa dünyanın her yerinde donanımı aynı olacak aynı anda çıkacak dendi, inandık ve sabrettik.

Oysa gelen araçların donanımları ve firmanın fiyat politikası hevesimizi kıracak biçimde beklentilerimizden farklı çıktı,haliyle sinirlendik çünkü bu firma bunu daha önce de yapmıştı ve demek ki gene yapacaktı!

Bu yüzden birbirimizi çok iyi tanımadan yorumlara içerlemeyelim, ya da yorumlarımızda ileri gitmemeye özen gösterelim lütfen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

keşke biraz daha duyarlı ve sabırlı olabilsek de, otosana mı, ford a mı artık haddini bildirebilsek.. bak o zaman nasıl geri adım atacaklar... ama bu fiyat politikasına rağmen araçları satılmaya devam ediyorsa o zaman doğru yolda olduklarını düşünecekler ve zaten öyle oluyor... sonuç ne, "demekki biz iyi yapıyoruz geçimeye devam" diyorlar.. bunun sonu yok.. durmaz bunlar böyle giderse...

yapılan ateşli yorum bunu anlatmak istiyor aslında... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çoğu firma ve Koç yıllarca ürünlerini pahalıya sattı, sanki çok kaliteliydi haliyle değerliydi satılan ürünler..

Hatırlamıyor musunuz Sabancı Toyota Corolla üretmeye başladığında büyük gazetelerimizden birinde "Doğan fiyatına Corolla!!" diye bir başlık atılmıştı, Koç kısa süre içinde Tofaş ta ciddi indirimler yapmıştı!?!?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden özeleştiri yapmıyoruzki belkide biz hazırladık kendimize bunu;"pahalı olan iyidir" felsefesinden hareket ederek....hem forda binip toyotanın ve vw nin fiyat politikasına gıpta ile bakıp alırkende satarkende kıymeti düşmüyor diyerek...bence ford da bunu öngördü...ve onu yaşatıyor bizlere...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden özeleştiri yapmıyoruzki belkide biz hazırladık kendimize bunu;"pahalı olan iyidir" felsefesinden hareket ederek....hem forda binip toyotanın ve vw nin fiyat politikasına gıpta ile bakıp alırkende satarkende kıymeti düşmüyor diyerek...bence ford da bunu öngördü...ve onu yaşatıyor bizlere...

Aynen :)

Bunu anlamak çok zor olmasa gerek :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S.a ağalar

focusun rusya sayfasına baktım fiyatlar komik ötesi :)

focus 2 ile focus3ün fiyatı aynı

biliyormusunuz bilmiyorum rusyadada fabrikaları var. oldukça boş bir araç. aynı şey gibi 5kapı fiestalar meksika malı 30binlira almanmalı 3k fiesta 40 bin lira gibi

şu ankiler almanyadan geliyor

gelecek sene belki rus malı focuslarda gelir. focus 2 ler ispanya malıydı. 17bin dolara focus 3 satıyorlar :D

http://www.ford.ru/S...p=1204988672397

http://www.ford.ru/S...p=1204988672397

nonvolatile tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.