Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Satışta çalışan arkadaşımın dediğine göre bomba bir fiyat gelecekmiş arac satışları Durmuş yılbaşından beri diyor

İnşallah. Beklentimiz o yönde. Hayal kırıklığı yaşamayalım da bu kadar havaya girdikten sonra. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sakin ol Alper sonra hata yaparsın... :kıhkıh:

Daha 1 ay var abi aracı değişmeyede mart fiyatlarıda bayağa bi ışık tutar diye düşünüyorum nisan için,bu kadar kasmazdımda fiyatlar açıklanmadıkça kıymete bindi günün hastalığı oldu :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşecek düşecek. Merak etmeyin. Bu fiyatlarla uzun süre devam edemezler. Çok sattıklarında olmaz belki ama az satılanlarda ciddi indirim şart. 95 lik tdci nin fiyatı ciddi düşmeli mesela.

Faizleri düşürebilme şansları zaten yok fiyatlarla oynamak zorundalar. Oynamazlarsa sineklik hediye ederiz onunla oynarlar..

Ancak ben web sitesindeki durumun bu indirimle doğrudan alakalı olduğunu pek sanmıyorum. Muhtemelen websitesinin yapısı ile falan ilgili bir değişiklik yapıyorlardır. Model ekleyip Çıkartıyor olabilirler, ya da diğer ford siteleri ile benzer şekilde şunu seÇ bunu seÇ tarzı bir değişikliğe gidiliyor olabilir. Fiyatları değiştirmek o kadar uzun sürecek bir iş değil..

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar uzun sürede fiyat güncellenmez..Belki donanım değişikliği de yapıyorlar..

Ya da belki VW gibi sitede ayrı bir ecoboost bölümü açacaklar. 1.0 1.6 ecoboost belki donanım değişiklikleri vs yapacaklar.

Büyük bir indirim beklemiyorum ve de bayillerin ne kadar indirim yapacağı da önemli. Şimdi liste fiyatı ortada bayii 4-5 indirim yapıyor, liste fiyatı 4-5 iner bayii indirim yapmazsa bişey değişmemiş olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.