Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

bende katılıyorum anahtarsız çalıştırıyoruz madem, arabaya binebilmek için cebimizde anahtarı arıyoruz. Bu özelliği koyduysan anahtarsız girişte çok zor olmasa gerekti.

Aslında epey zor. Anahtarsız çalıştırma için pek birşey gerekmiyor. Oysa anahtarsız giriş için komple tesisat farklı.. Muhtemelen stok maliyetine girmek istememişlerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatlar gerçekten çok arttı.

70.000 TL ve C sınıfı bir otomobil (premium markalar hariç).

Devletin bu vergi yükü çok acımasızca.Hiç adil değil.

Toplayamadığı vergileri yakaladığına faturalamak kolaylarına gidiyor tabi.

Devletin genel politakısını bu zaten yakaladığı vatandaşu bi güzel......memur ve çalışandan aldğı vergi kolay kazanç kaçacak yeri yok vatandaşın ama zengin,iş veren kesimine imkanlar altın tepside sunuluyor vergi kaçıranlara daha teşfik yapılıyor(mükafatta denilebilir) %50nin hakkını veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufak bir indirim daha olmuş galiba ..Ben style 1.6 5K fiyatını takip ediyorum..47425 idi, 46480 olmuş...

Yakup diğer başlığa bugünkü listeyi eklersen memnun olurum.

BU arada focus fiyatı 47425e düşerken fiestaya çok küçük zam yapmışlardı. 1.4 96bg tit 38000 idi onu da 37260a getirmişler. Hala aralık kampanya fiyatının üstünde tabii...

Olumlu ama yetmez!!! aralık fiyatlarına dönmeden yaprak kıpırdamaz diye düşünüyorum.

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.