Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Kırmızı var kırmızı var, bu şeker mi, Colorado mu? :)

Bir de ne güzel alışıyoruz fiyatlara bakar mısın, bir sene önce dizel orta donanım Focus için 52.000 TL'ye makul der miydin?

Focus 2,5 larda Tango Kırmızı vardı,o renge hastaydım ben asıl,ne harika bir renk o yahu...Focus 3 lere koysalarmış ya o rengi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kırmızı var kırmızı var, bu şeker mi, Colorado mu? ^_^

Bir de ne güzel alışıyoruz fiyatlara bakar mısın, bir sene önce dizel orta donanım Focus için 52.000 TL'ye makul der miydin?

Bildik domates kirmizisi.. Seker kirmizi icin 500 lira fark istedi.

Ben makul derken rakipleri ile karsilastirarak makul dedim. Yoksa bence o paralara almam.. Markalar ufak sinifta dizel dolu araclari 40, kompakta dizelleri 50 dolu olanlari 60 tan baslatiyorlar artik.. Bence alayi pahali. Ama yapacak birsey yok.

çok süper fiyat bence...Acaba senin apaçi staylayı değişsekmiki bununla Mertol :kıhkıh:

Napacamki degistirip? Ben degistirirsem benzinli turbo icin degistiririm.. Yoksa arabamla ilgili bir sikayetim yok. Evde yatiyor iste.. :pist:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildik domates kirmizisi.. Seker kirmizi icin 500 lira fark istedi.

Ben makul derken rakipleri ile karsilastirarak makul dedim. Yoksa bence o paralara almam.. Markalar ufak sinifta dizel dolu araclari 40, kompakta dizelleri 50 dolu olanlari 60 tan baslatiyorlar artik.. Bence alayi pahali. Ama yapacak birsey yok.

Napacamki degistirip? Ben degistirirsem benzinli turbo icin degistiririm.. Yoksa arabamla ilgili bir sikayetim yok. Evde yatiyor iste.. :(

benimkide evde yatıyor artık .....çünkü ogluma 2artı1 ev aldım 60000 tl.si peşin 50000 kredi tamamı 110.000 tl.5 sene onu ödeyeceğim...olsun araba firmalarına olanca kızgınlıgımla yaptıgım bu hareketten dolayı kendimi seviyorum...o paralara asla almam çünkü...hiçbir orta segment arabayı 2012 yılındada kime isterlerse satsınlar bakalım....arabasız kalmak evet kötü....ama uyduruk bişi de alabilirim ileride...nasılsa çok ucuzlayacaklar.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler...ama oğlumun geleceği için küçük bir hediye....olsun...onlar hayata bizim gibi başlamasınlar...diye...düşündüm birazda...benim evim var...ama insan hayata başladığında bir evi olması hep daima daha dik durmasını sağlıyor...elbette...araba çok güzel ama pahalı günümüzde kızgınlığım hiç geçmedi çünkü... :)

birde babam ve oglum filmini izlerken sanırım o sahneden fazlasıyla etkilenmiştim onunda etkisi var o replik hiç yıllardır aklımdan hiç çıkmadı çünkü...oglumla izlerken beraber çok etkilemişti..."ona bir oda ver baba"....bir evi olsun.....

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler...ama oğlumun geleceği için küçük bir hediye....olsun...onlar hayata bizim gibi başlamasınlar...diye...düşündüm birazda...benim evim var...ama insan hayata başladığında bir evi olması hep daima daha dik durmasını sağlıyor...elbette...araba çok güzel ama pahalı günümüzde kızgınlığım hiç geçmedi çünkü... :)

Ne rahatsız bir forum bu ya.. Biri gider ev parasına araba alır öteki gider araba parasına ev alır.. Ooof of.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimkide evde yatıyor artık .....çünkü ogluma 2artı1 ev aldım 60000 tl.si peşin 50000 kredi tamamı 110.000 tl.5 sene onu ödeyeceğim...olsun araba firmalarına olanca kızgınlıgımla yaptıgım bu hareketten dolayı kendimi seviyorum...o paralara asla almam çünkü...hiçbir orta segment arabayı 2012 yılındada kime isterlerse satsınlar bakalım....arabasız kalmak evet kötü....ama uyduruk bişi de alabilirim ileride...nasılsa çok ucuzlayacaklar.... :lol:

Abicim hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sagol yusufum dileklerin için teşekkürler...ALLAH herkese nasip etsin...birgün megane anlatsan diyorum...unuttun bizleri...yılsonu gerçi anlıyorum da..sensiz koma bizi...

E artık Cengo başının etini de yemez,kurtuldun işte..Hayırlı uğurlu olsun kanka...Bundan sonra alavcağın araba harbiden sana ait olacak demektir..O yüzden iyice araştırıp incele öyle al..Tam zevkine uygun,2.el bişi buluruz sana....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.