Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

1.0T nisana kadar çıkar mı ? Fiyatları şu anki 1.6 125lerden fazla mı olur, az mı olur, aynı mı olur (sonuçta 1.6 yı gömüp 1.0Tden devam edecekler) .

Ya da direk sorayım nisan haziran arası araba alabilirim . Aslında yeni Kuga (herşeyi belirsiz) , makyajlı fiesta/ST isterim ama bunlar belirsiz.

Sedan bir 1.0T focus ile 1.2 Tsi jetta arasında (ikisi de manüel ) benzer donanımda fiyat farkı nasıl olur.Eskiden her seviyede fivi pahalı idi ama artık fiviler daha ucuz olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0T nisana kadar çıkar mı ? Fiyatları şu anki 1.6 125lerden fazla mı olur, az mı olur, aynı mı olur (sonuçta 1.6 yı gömüp 1.0Tden devam edecekler) .

Ya da direk sorayım nisan haziran arası araba alabilirim . Aslında yeni Kuga (herşeyi belirsiz) , makyajlı fiesta/ST isterim ama bunlar belirsiz.

Sedan bir 1.0T focus ile 1.2 Tsi jetta arasında (ikisi de manüel ) benzer donanımda fiyat farkı nasıl olur.Eskiden her seviyede fivi pahalı idi ama artık fiviler daha ucuz olabiliyor.

2012 başında gelmesi bekleniyor..Nisan'a kalmaz.Fiyat hakkında yorum yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgi var ama yorum yok demek mi oluyor bu :D O zaman pahalı olacağı sonucunu mu çıkarmalıyım..

İlk haberi aldığımda ne zaman gelir dedim,avrupa ile aynı anda sunacağız gecikme olmacayak dendi ve 2012 başı diye söylendi..

Fiyat konusunu sormadım :D Ama rakibine benzer olur sanırım jetta 1.2 tsi

yada şöyle, 1.6 125 ve 1.6 182 nin arasında ama 125'e yakın olur diyelim :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk haberi aldığımda ne zaman gelir dedim,avrupa ile aynı anda sunacağız gecikme olmacayak dendi ve 2012 başı diye söylendi..

Fiyat konusunu sormadım :D Ama rakibine benzer olur sanırım jetta 1.2 tsi

yada şöyle, 1.6 125 ve 1.6 182 nin arasında ama 125'e yakın olur diyelim :naughty:

125liğe 1000 TLden fazla uzak olmazsa çok iyi olur :D çünkü çok teknolojik bir alet. Ancak Türk halkı kesin tutmaz o arabayı. 3 silindire hele benzinliye hele FordA para vermez. 125lik ve 105lik kalkacaksa (ki ford öyle söylüyor) o halde giriş motor o olacak demektir. Bu da çok rekabetçi olmasını gerektirir (en azından atmosferik bittikten sonra).

Kesin karar verdim gibi bir şey. üst donanımda SONY olacaksa SONY içeren model, SONY olmayacaksa ESP içeren en düşük donanım düz vites (şu an için trend) 1.0T EB almaya yakın hissediyorum kendimi. Eğer marta sarkarsa bu sefer de cenevredeki haberleri beklerim..Ben araba alamam sanırım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Satarsam ne alırım açıkcası emin değilim. Hiçbir şıkkı daha hoş geliyor şu aralar kulağıma..

Mertol abi al bitane opel insignia 1.6 t cosmo OPC +sunroof+navigasyon+flexride canavar gibi araba vallah sanada gider ama

Bu arada bende Gösterge ekranına talibim abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün akrabama focus bakmak için bayiye gittim bide ne göreyim siyah focus 3 tit x park paket ve sunrooflu araca 72.900 yazmışlar tabi bu kredili fiyatı adama peşin bu en son ne olur dediğimde bana 67.000 TL ye bırakırım dedi işin garip tarafı p.tesi günü %2 lik bi zam daha bekliyorlarmış.Bilgilerinize...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ona otomatik parki ve sekerkirmizi renk farkinida ekle fiyat direkt 69.500 oluyor.Yeni zam geldi birdaha ne zammiymis bu?Ocak ayinda gelecek zamdan bahsetmesin ?

herhalde abi ocak ayının kinden bahsetti bana p.tesi gelecek dedi ama
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol,site ikiye ayrıldı...gördüğüm kadarıyla yüksek fiyatlı alıp 80-90 lardaki yüksek enflasyon sonucu evine tv buzdolabı camasır makinesi alıp heray zam gelmesiyle keyif alanlar ki bunlar her daim fiyat listelerine bakıp ohh..çok sükür iyiki almışım bak 2000-4000 tl kardayım diye sevinenler...cünkü ozaman bir beyaz eşya dükkanından mal almak zordu...adam tok satıcıydı heran zamn geldiği için durdukça karı artardı...böyle herkes sevinip giderdi...o yıllarda bir buzbolabı milyarı bulurdu ama yine 2011 yılındayız 1000-2000 arası...yani tenekeyi satarlardı...

ikinci grubsa fiyatı ne kadar yükselirse yükselsin alabileceği rakama göre hareket eden insan grubu..bu grubsa...bu tip fiyat yükselmelerinin ekonominin bir yerde aksi istikamete gideceğini savunur ve doyum noktasından sonra geriye geleceğini bilir...konu bu...onun için trend şu anda talep fazla arzı kısarak araba firmaları avantajlı gözüküyor...yoksa almıyorum len bu fiyata dediği an tüketici sony touch mouchta koysa 50000 e de verse...kimse almadıktan sonra...hiçbir değeri kalmaz ekonomide kuraldır bu....

Borsanın nasıl işlediğine dair...bu fıkra hep esas alınmıştır....ilgilnenler bilirler...

Bizim koylu Ahmet esegini satmaya karar vermis. Kiymeti tas catlasa 50 milyon lira eden esek icin pazarlik payini da ekleyerek 100 milyon lira fiyat koymus. Komsu koyden acilen esege ihtiyaci olan Mehmet 100 milyon odeyip almaya razi olmus. Koylu Ahmet esegini satmis ama aksam da uykusu kacmis. Dusunup durmus,

- "Mehmet 50 milyon liralik esege niye 100 milyon lira verdi?" diye. ici rahat etmeyince ertesi gun esegini geri almaya karar vermis. Pazara gittiginde Mehmet'in esegi 200 milyon liradan satisa cikardigini gormus. Sonunda 200 milyon liraya almak zorunda kalmis. Ayni olay bu kez Mehmet'in basina gelmis.

O da ertesi gun esegi geri almaya karar vermis. Bu alisveris hergun fiyat arta arta devam etmis. Birkac gun sonra pazara bir baska koyden Huseyin gelmis. Huseyin pazardaki kalabaligin arasina dalinca bir de ne gorsun:

- "Al, al, al, sat, sat , sat" bagrismalari arasinda bir yasli esek ve bu esegin 1 milyar liralik satis fiyati....!

Yanindakine sormus

- "Hemserim, bu yasli esek 1 milyar lira eder mi yahu?"

Adam hemen yanitlamis;

- "Valla grafikler ortada. Bu esegin fiyati 50 milyon liradan basladi, 950 milyon liraya geldi. Soyle bir teknigine bakarsan gorursun. Esegin fiyati 1 milyardaki direncini kirarsa, 1.5 milyara kadar yolu var. "

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben ekonomiden falan anlamam. Benim anladığpım tek şey cebimdeki para ve onunla alabileceğim en iyi araba denklemi. O nedenle de ihtiyaçlarımı koyarım ortaya. Ona uygun olan hangi arabaysa gider onu alırım. He bezaen sapıttığım oluyor. Mesela ben bu arabayı alırken nedense hiç benzin li arabalara bakmamışım. Eğer aralarında 10 bin lira fark olduğunun farkına varmış olsaydım bunu almazdım.Düz benzinli alır binerdim. Ben alırken eşşeğin fiyatı (gerçekleşen reel değer) 43900.. Bugün aynı eşşeğin satış fiyatı 55 bin lira olmuş. Ben buna sadece gülerim. Eşşek aynı eşşek işte. Velhasıl kelam en başında da dediğim gibi ben eşşeğe bakarım, fiyatına bakarım. Olmadı katırda uyar bana..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.