Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar ufak bir tüyo vereyim, finansman maliyetleri ivmesi artarak aşağı doğru inmeye devam edecek gibi yılbaşından sonra kredi puanları 2-3 yıl evvelki düşük düzeylere doğru gerilemeye devam edecek gibi kuvvvetli bir hava esiyor ve işaretleri ufak ufak gelmeye başladı... :)

Focus fiyatları konusuna gelince, bir şafak sezer repliği geldi aklıma; duvarı yıktınız pirketleri niye kırıyonuz :)

http://www.youtube.com/watch?v=FFPjkyESDX8

:kıhkıh:

A.Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayilerin elinde araç varmı acaba? Satış sayısını haliyle etkiler. Araç temini ve stoktaki aracın indirimli satılması mümkün oluyor. Siparişle liste fiyatından satamazlar tabii.

Evet işte bu şekilde çok karlı bir araç alımı oluyor.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradan Fordun geçen ay yaptığı kendi zammını geri aldığını görüyoruz. Yani ağustos fiyatı üzerine ÖTV zammı kadar fazladan yaptıkları zammı geri almışlar.

Yetmez ama evet :)

1.0T trendX fiyatı aktüel olarak ne zamanki golf 1.2 tsi migline plus seviyesinin azcık altına iner .Ben o zaman almayı düşünürüm.

Bu arada fiyatları son kullanıcının düşürdüğü yok bence..Muhtemelen filolar başka markalara yöneldi o yüzden ani düşüş sonucu fiyat düşüş gereksinimi doğdu. Bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend X Focus'un fiyatı 46,375 TL. Bu araç sanıyorum 43-44 civarına alınabilir. VW Golf 1.2 TSİ nin fiyatını göremedim. Ama insanda psikolojik olarak bir baskı oluşturmuyor değil liste fiyatları.

Bir de Titanium donanım seviyesinde tüm opsiyonlar seçilemiyor yine,

Smart+Tekno paketi seçtiğimde X paket ve Sunroof opsiyonları siliniyor. Yani Otosan full+full focus satmak istemiyor mu? Gerçi böyle yapsan arabanın fiyatı 80 e çıkar, millet küfreder yani :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Midline Plus 42.900

Focus 1.0L EcoBoost 125PS 5K Trend X 46.375

Yeni Golf 1.4 TSI BMT 122 PS Comfortline 48.600

Focus 1.0L EcoBoost 125PS 5K Style 49.525

Yeni Golf 1.4 TSI BMT 122 PS Highline 52.900

Focus 1.0L EcoBoost 125PS 5K Titanium 53.225

Liste fiyatlarında durum budur...

Donanım özellikleri birebir örtüşmüyor diyebilirsiniz, Focus daha dolu diyenler de olabilir, ama birinde olan öbüründe yok veya tersi, yani farklar siyah-beyaz değil.

İkisinde de hazırda araç bulunmaması olasıdır. Siparişte ikisinde de anlamlı indirim yapılacağını pek zannetmiyorum.

Yani daha önce de yazdığımız slogan geçerli, "evet, ama yetmez!?"

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend X Focus'un fiyatı 46,375 TL. Bu araç sanıyorum 43-44 civarına alınabilir. VW Golf 1.2 TSİ nin fiyatını göremedim. Ama insanda psikolojik olarak bir baskı oluşturmuyor değil liste fiyatları.

Bir de Titanium donanım seviyesinde tüm opsiyonlar seçilemiyor yine,

Smart+Tekno paketi seçtiğimde X paket ve Sunroof opsiyonları siliniyor. Yani Otosan full+full focus satmak istemiyor mu? Gerçi böyle yapsan arabanın fiyatı 80 e çıkar, millet küfreder yani :D :D

Ben simdi gitsem atiyorum titanium smart+tekno+X paket+sunroof alamiyormuyum ?

Yani xenon farlar ve deri alabilmek icin sony sistemden vaz mi gecmem gerekiyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Artınca son alıcıya yansıyor da inince niye yansımasın ?

Pek tabi ki yansır bu yapılan indirim otosan'ın kar'ından düşen birşey bayiyi bağlamıyor..Bayi için ne kadar ucuz liste fiyatı okadar çok satış..

2000-3000 az gözükse de ay bazında oldukça fazla satış yaptırabiliyor.

Ama konumuz bu değil..keşke bu konuda bunları yazmasaydık..neyse gerekli yere taşıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 Titanium 5K yeni liste fiyatı ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaslar?

Güncel bilgi vereyim, 1.0 Titanium 5K Beyaz + Smart Paket 51500 e bugün fiyat aldım. Ama bir hafta önce 29000 TL dedikleri aracıma bugün 28000 TL fiyat verdikleri için kızıp vazgeçtim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncel bilgi vereyim, 1.0 Titanium 5K Beyaz + Smart Paket 51500 e bugün fiyat aldım. Ama bir hafta önce 29000 TL dedikleri aracıma bugün 28000 TL fiyat verdikleri için kızıp vazgeçtim.

Keskin sirke küpüne zarar, bir yerden kazançalrını sağlayacaklar ;)

Aracınıza güveniyorsanız doğrudan son kullanıcıya satın.

Sonra "ah keşke" olmasın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 TİT. + smart sedan beyaz için peşin 55.000 altı teklif alamadım ( 2 farklı bayi)

Birde yukarikedine ek olarak x paketlisine peşin 59000.

yani bu sitedeki fiyatlara neden yaklaşamıyorum?

Ankarada veya İstanbulda(anadolu yakası) durumlar nasıl hiç fiyat alan varmı? son çare uçağa atlayıp gelip alacam. :sumo:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.