Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Erhan Çayıroğlu said:

Bende taktirmak istiyorum 2010 model focus trend x icin. sadece tus takımını almak yeterli mi? İlave başka birşey almam gerekiyor mu. http://m.ebay.com/itm/2015-car-speed-control-switch-cruise-control-system-kit-for-ford-for-focus-mk-2-/272044520459?nav=SEARCH

Konuda her şey konuşulmuş :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tuş takımını temin etmede yardımcı olacak arkadaş varmı.

Konu içinde bir parça Daha görünüyor 

8 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Konuda her şey konuşulmuş :) 

Bir parça Daha gördüm sanırım soketti o tuş takımının içinde mi geliyor anlayamadigim için soruyorum.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2007 cmax trend aracım var tüş takımı için önereceğiniz veya elinde olan arkadaş varmı gaza geldim bende takmak istiyorum konu 10 numara 5 yıldız tüm satırları tek tek okudum bilmek güzel öğretmek paha biçilemez

saygılarımla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle bir sorunum var.Ms can Ve Hs Can deki bütün değerleri read dediğim zaman görebiliyorum.PCM kisminda informationuda okuyor ama İnformation bölümünde read yaptığım zaman şu hatayı alıyorum.Modül tipi de doğru fakat bu hatanın sebebi nedir ? Acil yardimlariniz gerekiyor :)

r889PN.jpg

90 lik dizel focusun pcmsine zarar verdim malesef motor arızası yazıyor.Yedeği olan var midir ? Servis yükler mi bunu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana kalırsa akuyu sök 10 dakka bekle tekrar tak tekrar dene faydası olabilir gibi geliyor.

modifiyeli elm cihazı arıyorum şimdiki gelenler modifiye edilmiyor kablolu deyil direk pertnasa bağlı eski model elm 327 veya modifiyeli ürün arıyorum yardımcı olacak biri varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba arkadaşlar, konuyu 2-3 kere en ince ayrıntısına kadar okudum Cengiz hocam ve Bünyamin hocamın anlatımları ile 2006 trend benzinli için bende uygulama kararı aldım Ali Bey ile bu akşam iletişime geçip tuşları temin etmeye çalışacağım inşallah sorunsuz şekilde adaptasyonu gerçekleştirebilirim.

paylaşmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Bünyamin hocam swich montajı yapılmış elm cihazını kullanıp size geri yollasak sorun olur mu_? bu konuda yardımcı olabilirmisin.

ilker kayretli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar aracım 2008 focus TDCı hız sabitleyici 4 vites dahil çalışıyor.5.viteste devre dışı kalıyor.Başına böyle bir durum gelen varmı?bunun yanında çözüme nasıl ulaşıldı.Bu konuda acil bilgi sahibi kişilerden yanıt alabilirmiyim.Herkese iyi akşamlar,

saygılar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar konuyu baştan sona okudum başta cengiz bey olmak üzere herkese teşekkür ederim şuanda araca kablosuz geri görüş kamerası sipariş ettim aracı yeni aldığım için de durumum şimdilik müsait değil bu işe kalkışmaya ama en kısa zamanda 2009 focus hb trend aracıma takmayı düşünüyorum elim alet edevat tutar elm327 kafamı karıştırdı biraz bluetothlu almayı düşünüyordum ama sanırım kablolu şart gibi neyse yaza yakın kapınızı çalıcam bilgili arkadaşlarım cesaret verdiğiniz için çok teşekkürler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 15.12.2015 at 17:39, ilker kayretli said:

Merhaba arkadaşlar, konuyu 2-3 kere en ince ayrıntısına kadar okudum Cengiz hocam ve Bünyamin hocamın anlatımları ile 2006 trend benzinli için bende uygulama kararı aldım Ali Bey ile bu akşam iletişime geçip tuşları temin etmeye çalışacağım inşallah sorunsuz şekilde adaptasyonu gerçekleştirebilirim.

paylaşmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Bünyamin hocam swich montajı yapılmış elm cihazını kullanıp size geri yollasak sorun olur mu_? bu konuda yardımcı olabilirmisin.

ilker hocam mesaj gönderdim bu konuda 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 01.12.2015 at 14:42, Cihangir Yazıcı said:

bana kalırsa akuyu sök 10 dakka bekle tekrar tak tekrar dene faydası olabilir gibi geliyor.

modifiyeli elm cihazı arıyorum şimdiki gelenler modifiye edilmiyor kablolu deyil direk pertnasa bağlı eski model elm 327 veya modifiyeli ürün arıyorum yardımcı olacak biri varmı

@Cihangir Yazıcı

http://tr.aliexpress.com/item/Auto-Diagnostic-Scan-Tool-ELM-327-USB-Version-V1-5-ELM327-Interface-USB-OBD2-OBDII-CAN/1069586486.html?ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201644_1_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_8

anahtar da bu sanırım yabancı forumlarda dpdt demişler

http://tr.aliexpress.com/item/Hot-Blue-2-Position-6-Pins-DPDT-Toggle-On-On-Switch-AC-120V-6A-For-Fender/32303511662.html?ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201644_1_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_8

Fatih Süleyman Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilker ve cihangir hocam, bende hazır 1 adet modifiyeli elm327 cihazı mevcut. kendim cc tuşları taktıktan sonra elm327 ile aktifleştirme yaptım ve tek sefer kullandım. yaklaşık bana maliyeti 50 lira civarı oldu. isteyen olursa 50 liraya gönderebilirim. kargo alıcı öder

IMG_20150608_192623.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2010 Trend X aracıma CC 'yi kendim monte etmiştim daha sonra bir arkadaşımın 2010 Trend aracına olurmu diye pedallardaki soketleri kontrol edip hemen sipariş ettik çinden geldi ve montajı yaptık. Tesisatın hazır, araçta yazılımı kurulu olan, montajı bu kadar az maliyetli bir özelliği ford neden standart yapmaz anlaşılır gibi değil. Yetkili servislerin olmaz demeside ayrı bi soru

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Hüseyin Altuntaş said:

2010 Trend X aracıma CC 'yi kendim monte etmiştim daha sonra bir arkadaşımın 2010 Trend aracına olurmu diye pedallardaki soketleri kontrol edip hemen sipariş ettik çinden geldi ve montajı yaptık. Tesisatın hazır, araçta yazılımı kurulu olan, montajı bu kadar az maliyetli bir özelliği ford neden standart yapmaz anlaşılır gibi değil. Yetkili servislerin olmaz demeside ayrı bi soru

bunun tek sebebi;  bütün otomobil markalarının daha çok model araba çıkarıp, daha çok çeşitlilik yelpazesiyle yüksek fiyatlara satış yapabilmek. örneğin trend ve titanyum arasında gerçek anlamda 3000 tl fark vardır belki ama ford bu modellerin satış fiyat farkını 10000 tl'ye çıkarır ve daha çok kazanç sağlar. özetle daha çok kâr ile satış için bunu yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.