Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Hız Sabitleme Montajı

Mete Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Modifiyeli ELM cihazına benimde ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek arkadaşlar bana mesaj atabilir.2006 Focus Trend Benzinli aracımda bu özelliğinin olduğunu sizin sayeninizde daha yeni öğrendim. Yazın ve uzun yoldan gerçekten çok işe yaran bir özellik. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaslae yardiminiza ihtiyacim var. Focus 2 trend otomatik 2007 model aracima ccli direksiyon aldim taktim fakat kontak altindaki sokette gerekli iki kablo mevcut degil gaz pedali ve fren pedalinda gerekli tesisat mevcut ne yapmam gerekiyor pesmi edeyim yoksa gem modulune  hat cektireyimmi baska sorun yasarmiyim çözümü varmidir gem modülünde aktiflestirmeme ihtimalim varmi lutfen yardim

Gem modülüne hat çekme sorunu cozer mi olmayacaksa boşa uğrasmak istemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2007 makyajsiz aracima tesisat olmammasina ragmen hiz sabitleyici yaptirdim

Cikmacidan direksiyon aldim dügmeli aracima monte edince tesisat olmadigini gördüm sizlerin yardimi ile tesisat cektirdim servise gidip kapali yerleri aktif duruma getirttim teste ciktik direk çalisti coook mutluyum. Fakat hiz sabitleme isigi yanmiyor aktif olunca  onun bir çözümü varmidir arkadaslar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 2005 cmax trende taktırmak istiyorum ama bi sorum var size gem modülünün numarası nedir sizin 

benimki 3M5T 14A073- CG Benim modül hız sabitlemeye uygunmu ben bunu araştırıyorum eğer öyleyse hemen başlayacagım...

Koray Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2009 trend aracıma kendim yapmayı düşünüyorum bütün konutu baştan sona okudum yorumlar için teşekkürler sormak istediğim bir şey var önceki sayfalarda 2009 da sistem değişti demiş acaba bu durumda ne gibi sorunla karşılaşırım sorunu çözebilirmiyim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

2009 model tren benzinli otomatik vites arabam var cc montajında ve düğme temininde yardımcı olabilecek birileri varsa lütfen iletişime geçelim.çorum sungurlu da çalışıyorum ankara ve civarı yakındaki ilgili ve bilgili arkadaşlar parça temini ve montajı hususunda ilgilenirseniz çok memnun olurum. kususra bakmayın sayın site yöneticileri ve değerli kullanıcı arkadaşlar ama bu foruma kaydım daha yeni ve açıkçası çok fazla kurallar hakkında bilgim yokama yazılanları takip edebildiğim kadarıyla ali cehri ve cengiz kasap bey isimli kullanıcıla bu konuda yardımcı olacağını yazmış mesaj yollamaya çalışsamda başaramadım bişekilde kendisine ulaşabilsem sanırım gerekeni yapabilecek duumda kendileri.ali bey  yada cengiz bey lütfen bana ulaşın teşekkürler.

Olgun Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
On 02.02.2016 at 09:03, Serkan Mevlüt Taşkın said:

Arkadaslae yardiminiza ihtiyacim var. Focus 2 trend otomatik 2007 model aracima ccli direksiyon aldim taktim fakat kontak altindaki sokette gerekli iki kablo mevcut degil gaz pedali ve fren pedalinda gerekli tesisat mevcut ne yapmam gerekiyor pesmi edeyim yoksa gem modulune  hat cektireyimmi baska sorun yasarmiyim çözümü varmidir gem modülünde aktiflestirmeme ihtimalim varmi lutfen yardim

Gem modülüne hat çekme sorunu cozer mi olmayacaksa boşa uğrasmak istemiyorum. 

Serkan kardeşim...Aynı aracım var sıkıntır yok.Kafana takma.ben forumda anlattım tesisat kablosunu nereye çekeceğini...Rahat ol

Arkadaşlar yakın olan çevre illerde montaj ,cc tuşları ve yazılım konusunda ve multimedya ürünleri montajında  yardımcı olabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2006 model ford focus trend dizel aracıma bende cruise control takdırmak istiyorum forumdaki konuları inceliyerek debriyaj ve fren üzerindeki soketlerin tam olduğunu gördüm direksiyonun altındaki soketin resmini de aşağıda paylaştım ordada kahverengi ve beyaz kablolar mevcut ben cc li direksiyon alıp taksam bu işi halledebilirmiyim bu konuda bana yardımcı olur musunuz birde direksiyon konusunda

92f87da3-7002-45cc-8c4c-a69c7f432227.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Herkese iyi akşamlar. forumdan öğrendiğim kadarıyla bende hız sabitleme işine el atmaya niyetlendim. az buçuk elim yatkın işe ama yanlış bişey yapmak istemiyorum. aşağıdaki resimlerden bana yardımcı olabilir misiz? Hangi soketten gem modulune hat çekeceğim? hangi pinlerden gem modulunun hangi pinlerine? resimlerde işaretlerseniz bana çok büyük iyilik etmiş olursunuz. şimdiden teşekkürler. bu arada aracım 05 trend C-max

Yüklü Resimler

•  
  •  

Yüklü Resimler

•  
  •  

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

IMG_20160513_235837.jpg

IMG_20160514_150655.jpg

IMG_20160514_150702.jpg

IMG_20160514_150705.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hocamçinden  tuş takımım bikaç güne gelir gibi bende modifiyeli elm  var tesisat bende tam değilmiş kendi çabamla halletmeye çalıştım ama tuşlar olmadan deneyemiyorum halledersem elm yi geri göndermeniz şartıyla ödünç verebilirim sadece kargoyu ödeseniz yeter :) 

Bu arada tesisat için nasıl bir soket uydurabiliriz ben denedim ama çıkıyor sürekli soket pin ile birleşmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntı kabloda değil de kablonun ucuna soket bağlamak gerekli çünkü arabada pin var bizim elimizde soket olması lazım dediğiniz şekilde iki taraf da pin oluyor :)

Siparişim istanbula dün geldi sonunda hafta içi bitmiş olur işim inşAllah .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.