Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zincire Palete Son-Zip Tie Tire Traction

Burak Çınar

Önerilen Mesajlar

Ucuz birşeyse alınır, benzer bir malzemeyi kullanan arabayı gördüm, asfalta değdiği anda parçalanıyor bunlar.

Bunun kauçuk olanı var zaten satılıyor. Kesme biçme yok. 5 adet takıyorsun her lastiğe. Takgit adı 170 tl gibi bişeydi.

585e3d78a7187c5303dd01ace6683145.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hee kolaydı onu jantın arkasından geçirip takmak o kadar kolaydı

Çokta zor değil fakat, o manikürlü ojeli abla bunu yaparken çok ağlar :)

Bunun kauçuk olanı var zaten satılıyor. Kesme biçme yok. 5 adet takıyorsun her lastiğe. Takgit adı 170 tl gibi bişeydi.

585e3d78a7187c5303dd01ace6683145.jpg

Haah, tam buydu benim gözümün önünde hepsi patır patır kırılan zamazingo. Kesinlikle paranızı çöpe atmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

170 gibi bişey. Amca onu asfaltta giderken kullandıysa aferin ona. Kardan kurtulup çıkarcan bunu hemen.

Sen arabayı kardan kurtarırken araba patinaja düşüp asfalta kadar ulaşabildiğinin farkında değilsin herhalde? Zaten adam kardan çıkarken patinaja düştü yine ve asfalta ulaştı. Sonrasında bam güm. Bazen çok alakasız oluyorsun abi :)

Adam çölde mahsur kalmış çok susamış desek, su içsin o zaman diyecen ha :)

Örneğin ben A noktasından B noktasına gelirken sıkıntılı 3 noktadan geçiyorum. Senin dediğine göre her seferinde takıp çıkarmam lazım? Vay babalar vayy.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen arabayı kardan kurtarırken araba patinaja düşüp asfalta kadar ulaşabildiğinin farkında değilsin herhalde? Zaten adam kardan çıkarken patinaja düştü yine ve asfalta ulaştı. Sonrasında bam güm. Bazen çok alakasız oluyorsun abi :)

Adam çölde mahsur kalmış çok susamış desek, su içsin o zaman diyecen ha :)

Örneğin ben A noktasından B noktasına gelirken sıkıntılı 3 noktadan geçiyorum. Senin dediğine göre her seferinde takıp çıkarmam lazım? Vay babalar vayy.

Hayırlısı olsun ne diyem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende var daha kullanmadım, asfaltta 40-50 ile gitmek lazım.. işimiz düşerse görürüz başına ne geldiğini, iyi sıkmak lazım takarken..

bu videolarda başka montaj şekli kullanmadılarsa(hile) oldukça sağlam olmalı

http://www.takgitt.com/videolar.asp

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende var daha kullanmadım, asfaltta 40-50 ile gitmek lazım.. işimiz düşerse görürüz başına ne geldiğini, iyi sıkmak lazım takarken..

10 km hızı geçmeyin yazıyor kullanma kılavuzunda :) 40 la gidilir mi hocam :)

Ramazan V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek kullanımlık bir şey bu fiyatının çok uygun olması gerekir ki satılsın bana kalsa karda çok etkili olmaz bu patinajda lastiğin bile ısınıp koku yaydığını düşünürsek bu hemen parçalanacaktır. Ucuz olacaksa eğer denemeye değer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test videolarının birisi asfalt, diğerleri toprak :). Asfalt olandaki karda yazlık lastik bile gidecek bir kar oranı var. Gelsin bakalım kara kışta bir yokuşta test etsinler, sonrada videosunu koysunlar. Bizde biraz eğlenirdik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[emoji1][emoji1] cık cık cık[emoji1][emoji1]. Yani yokuş çıkamayanla eğleniyon sen hemi [emoji4]

Yok abi olurmu öyle şey.

"Ürün yaptık çok kral, R.E.M. şarkılarıyla kliplerini yaptık. Yerseniz artık..." tadındaki dolandırıcıların rezil olması eğlendirir ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.