Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

titanium jantların bunlardan alta kalır yanı ne ki?Jant değiştirceksiniz bu zahmete değmeli bence.Baktınız mı göze gelecek.Üstteki jant şahsen hiç dikkatimi çekmedi

bir eksiği yok canım, o nerden çıktı :) iki takım olsun elimizdeki 16' lastikler ziyan olmasın, tak çıkar balans ve çizikle uğraşmayalım diye dedim, kızma :) 

ben az kollu jant seviyorum, titanium güzel tabiki ama biraz fazla kalabalık geliyor gözüme.

@Mert Yürüyen,

Bence de fena değil.

Ancak Otosan'dan alacağınız fiyat sizin canınızı sıkabilir.

aynen ümit, bende senin gibi düşünüyorum. jant ne 17 ne 18, ama şimdiden iddia ediyorum ki; en az 18 kadar fiyatı vardır. hatta 17 kadar bile olabilir.(benim en son sorduğumda spor paket jant fiyat lansman jantından daha pahalıydı ondan böyle bir yorum yaptım)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları sitemizde var.

baktım, ama hala o fiyatlar geçerli midir kaan abiye bir sorucam... daha doğrusu o janta o fiyata inanmak istemedim yakup, itiraf ediyorum :) 400 küsürlü bir fiyat olması lazım...

Mert abi madem titanium jantları sevmiyorsun ileride değiştirme niyetine girersen trend-x jantıyla takas edebiliriz :D :D

(Fırsatçı mod on)

Semih çok fenasın hocam :) ama titanium jantından daha çok sevmediğim birşey varsa o da trendx & style jantları canım sorry :) ama istersen sana 1000 km'lik lassa snoways 3'lerim (ve hatta 1900 km'lik michelin 3 primacy hb'lerim ile birlikte) satabilirim tabi. şimdi düşünme sırası sende :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben geçen ay Mondeo 18" selective jantı sordum bayiden Focus'a da çok yakışıyor bu jant bayi 5.000 TL. dedi  :blink:

1575504497s4.jpg

Aslında Mondeo'ya en çok yakışan jant modeli Avrupa Spor pakette ki 19" jantlar fakat onların 18" lerin fiyatını duyduktan sonra sormaya çekindim :D

Ford-Mondeo-2.2TDCi-Titanium-X-SportTOUC

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

baktım, ama hala o fiyatlar geçerli midir kaan abiye bir sorucam... daha doğrusu o janta o fiyata inanmak istemedim yakup, itiraf ediyorum :) 400 küsürlü bir fiyat olması lazım...

Semih çok fenasın hocam :) ama titanium jantından daha çok sevmediğim birşey varsa o da trendx & style jantları canım sorry :) ama istersen sana 1000 km'lik lassa snoways 3'lerim (ve hatta 1900 km'lik michelin 3 primacy hb'lerim ile birlikte) satabilirim tabi. şimdi düşünme sırası sende :)

Ileride belki abi şimdilik benim ve cebimin en sevmediği şey satın alma :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.