Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

kapak simgesi var mı burada? :)

al abi al, uçak al helikopter al... uçak al da mondeo reklamını canlandıralım, hastasıyım :)

Jant alacaktım. Baktım mondeonun jantı güzel onu alam dedim. Abi sen en iyisi mondeo hantını al paran yetmez diyip kovdularya la :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

iLLa şekil mi yapacaksınız? Alın o zaman size jant'ın kralı ...

(gözünüz doysun)

CW1.jpg

...takın bunları kuZu'ya, gören'e inme insin.

Araca takılmamış hali de bu ...

CW2.jpg

... minimalizm'in tavan yaptığı an  :)

Not:Photoshop falan değil ... özel sertleştirilmiş polikarbon malzeme vakum altında dökülmüş ... yani mucize değil, bilim!

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da benden olsun. Çok beğendim tavsiye ederim.

0ed6471424c57e5942b600a8800f31cd.jpg

servet abi ne vakit jantın fiyatını 1.000 TL'ye düşürecek o zaman ankaraya gidicem

Ben kıllandım şimdi Mert in Ankara ya gelmesinden.Ortada satılık jant yok ama geliyooooor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim koca bir lastik konumuz vardı, ne oldu ona? Arattım bulamadım.

Neyse, burada da lastiği çok konuştuk düşüncesiyle, dip not olarak ekleyeyim.

Zaten o başlık duruyorsa, Yakup uyarır..

Aracımda yapılan işlemleri yazdığım konu başlığımda;

Lastik:215/50/ZR17Falken ZIEX ZE914920TL

yazmıştım.

Bu lastikleri ortalama 14 ayda 50.000km,

patlamadan, yarılmadan, balon yapmadan, yeri geldi bozuk, yeri geldi asfalt yollarda hız limitlerini,

viraj kabiliyetlerini (lastik: "artık bırak beni!" diye bas bas bağırana kadar) zorlayacak şekilde kullandım.

Söktüğümde arka lastiklerde 4 mm, ön lastiklerde 3 mm diş vardı. Yanaklarda en ufak bir deforme yoktu.

Lastik ile tek sıkıntım ıslak zeminde ani kalkışlarda çok fazla patinaja düşmesiydi.

Ancak ne frenlemede, ne de tutunmada en ufak problem yaşamadım.

Yine aynı lastiklerin şuan takım fiyatı: 760TL.

Ancak belki kaşıntımdan belki de markanın bu seride kendini kanıtlamasından, bu sefer paraya kıyıp,

takımı 1600TL'ye yine aynı ölçülerde Bridgestone Turanza ER300 lastik aldım.

Lanet ettim.

Aracıma binenler ıslak yada kuru zeminde önceki Falken lastiklerim ile, aracın nasıl bir viraj ve fren kabiliyeti olduğunu iyi bilirler.

Şuan araçta bundan eser yok.

Resmen viraja giremiyorum.

Virajda (otoyol viyadüğü, ada, kavşak vb.) biraz yüklendiğim zaman 4 tekerlekten kaymaya başlıyor. Hemen ESP devreye giriyor.

Çıldırmak üzereyim. Geri iade edip, Falken'e dönmeyi düşünüyorum.

Bu da kulağıma küpe olsun.

bende gecen hafta petlas aldim velox 741 serisi ıslak zemin etiketi B,yakit performans etiketi C ...Aldığım gün hava aşırı yağmurluydu 150 km yol yaptım hep yağmurluydu lastiklerin ıslak zemin performans ve fren performansıni çok begendim.yanımda kuzende vardı o da lastiklerin ıslak zemin performansını görünce lastikler bayagi iyi dedi...arabayi islak zeminde bayağı performanslı kullandim en ufak kayma falan olmadı çok hoşuma gitti ,ıslak zemin ve kuru zeminde fren mesafesi çok güzel...daha önce michelin de kullandim onceki aracimda bridgestone turanza vardi sizin lastiklerden..bi numara goremedim...17" ebatta bos yere 2 kati para vermenin bi mantigi yok aslinda kumho, falken e de baktım .kumho baktim çin malı yazıyor vaz geçtim..falken mi petlas mi diye sonra petlasa karar vermiştim..petlasin sadece birazcik dislerinin cabuk eskidigi söyleniyor deneyip göreceğiz bakalım siz iyi yol yapmasiniz falkenle.ben daha once michelin le 35bin ancak yapabilmistim..performanslı kullanırım..birde bu güne kadar 2-3defa lastigim patladi hepsinde de patlayan lastikler michelin di...petlas in kisliklardan çok mmemnundum simdiki yazliklarda gayet başarılı :) 215 55 16 veya 215 50 17 ye pahalı diyen onun yerine 205 55 16 markali lastik almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu da benden olsun. Çok beğendim tavsiye ederim.

0ed6471424c57e5942b600a8800f31cd.jpg

Ben kıllandım şimdi Mert in Ankara ya gelmesinden.Ortada satılık jant yok ama geliyooooor.

satın almaya geldiğimi kim söyledi, yürütücem onları ben... daha nasıl anlatayım bilemedim ki ? :)

lastik işi biraz şans mı diyim artık nasıl tarif edeyim... cidden kısmet işi yahu. falken'la bridgestoneu yanyana koyunca kimsenin aklına böyle bir sonuç gelmez belki ama oluyor demekki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nevşehirdeyim diye sanırım bu rahat hareketler falan... gelir onları da yürütürüm, dikkat :):):)

güle güle kullan abi... görüntü ve konfor noktasındaki optimum jant takımı budur kesinlikle. inşallah bende alıcam...

kaan abi kafamı kırmazsa tabi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nevşehirdeyim diye sanırım bu rahat hareketler falan... gelir onları da yürütürüm, dikkat :):):)

güle güle kullan abi... görüntü ve konfor noktasındaki optimum jant takımı budur kesinlikle. inşallah bende alıcam...

kaan abi kafamı kırmazsa tabi :)

focus 3 un 16 jantlari hic beğenmiyorum aracı alinca ilk işim jant değişikliği oldu.focus 3 un hakki bence 215 50 17...ben 700 tl ye aldım jantlari .500ede 17 lastik leri vardi aldığım kişinin ,3bin km yapmis pirelli fakat ebat 225 45 17 olduğu için sadece janti aldım..

Darısı size olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus 3 un 16 jantlari hic beğenmiyorum aracı alinca ilk işim jant değişikliği oldu.focus 3 un hakki bence 215 50 17...ben 700 tl ye aldım jantlari .500ede 17 lastik leri vardi aldığım kişinin ,3bin km yapmis pirelli fakat ebat 225 45 17 olduğu için sadece janti aldım..

Darısı size olsun

700 TL'ye 4 jantı mı aldınız?

düşer bayılırım burada şimdi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

700 TL'ye 4 jantı mı aldınız?

düşer bayılırım burada şimdi...

aynen öyle valla ilan verildi kayseride bi arkadaş ilan verilir verilmez aldım aynı gün  750 tl den vermişti ilanı pazarlıkla 700e aldım.Kendisi 18 jant almış .elden teslim etti arkadaş ortada :) buluştuk...Lastiklerde çok iyiydi sıfır ayarında onuda 500e verecekti pazarlıkla belki 450tl ye verirdi pirelli cinturato p4  ,ama ebat 225 45 17 olduğu için almadım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen öyle valla ilan verildi kayseride bi arkadaş ilan verilir verilmez aldım aynı gün  750 tl den vermişti ilanı pazarlıkla 700e aldım.Kendisi 18 jant almış .elden teslim etti arkadaş ortada :) buluştuk...Lastiklerde çok iyiydi sıfır ayarında onuda 500e verecekti pazarlıkla belki 450tl ye verirdi pirelli cinturato p4  ,ama ebat 225 45 17 olduğu için almadım 

vay be şans işi işte birazda... şuanda da bir tane ilan var, konya/akşehir taraflarında ama 1.300 TL civarında. pek elim gitmiyor bu fiyatı gördükten sonra artık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay be şans işi işte birazda... şuanda da bir tane ilan var, konya/akşehir taraflarında ama 1.300 TL civarında. pek elim gitmiyor bu fiyatı gördükten sonra artık :)

aynen şans valla, araba ve bu tür işlerde nazar değmesin çok şanslıyım  ,evet görmüştüm sanırım o ilanı 1000tl ye verir belki..volvo v 40 R design jantlarıda yakışıyor focusa replikası var piyasada ..aslında ben v40 replıka alacaktım fakar 17 inç kalmadığı için alamamıştım daha sonra 2-3 gün sonra bu jant ilan verildi bende hemen kapmıştım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.