Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Soner Erik said:

Arabayı aldığımdan beri 42 Psi ile dolaşıyormuşum. 'Amortisörler güzel ama bir sertlik var' diyordum, nedeni belli oldu. 31 Psi çekince daha konforlu oldu. Ama 42 Psi yolun bozukluğunu baya hissettiriyordu. BBS SR jantlar gerçekten güzel görünüyor. @İlker Ka. Türkiye'de bu jantları bulabiliyor muyuz? Araştırdınız mı?

Valla aferin sana.Arabayı alınca zaten ilk benzinliğe girmedinmi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Doğan Kurban said:

Valla aferin sana.Arabayı alınca zaten ilk benzinliğe girmedinmi?

Girdim de depoyu fulledim. Aklıma fabrikanın 42 Psi hava basacağı hiç aklıma gelmedi. Kendisi uygulamayacak madem, neden kapıya lastik basınç tablosu koyuyor. Demek fabrikada bas havayı geç sistemi hakim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Fabrika bilerek fazla basıyor, bayii'nin düzeltmesi gerekiyor.

Aslında bayiyede güvenmemek lazım.Kullanıcı olarak pek çok şeyi kontrol edebiliriz.Mutlaka gözden kaçabiliyor.Ön cam fışkiyelerinin hortumları bağlanmamıştı bende mesela.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Öyle tabi hep diyoruz da :D soner abi bile bakmamış işte

Aracın yeni olması parlaması ve ihtişamı karşında sadece bakıyordum. İşlemler bitsin de hemen kullanayım derdinde idim. Bide araca bindim müziği açtım abooo ne güzel çalıyor sony, mest olmuş bir biçimde arabamın tadını çıkarıyordum. Nereden biliyim 42 Psi basmışlar. Gözüm görmüyor tabi... 

Konuyu dağıtmayalım. Güzel jant BBS SR ama alamam :dontknow:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.