Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Şimdi bu focus ve jant ise, sizinkiler nedir?

image.thumb.jpg.c7dfef3960f119fdb4ca06dd

Tampon altı spor paket de var bu araçta. Özel sipariş mi bu? Ben de bir SW alayım diyorum; ön tampon ve spoiler ST olsun, marşbiyer ve arka tampon spor paket olsun diye :) Jantları focus'un standart jantları arasında göremedim. Kuga jantı diyeceğim ama emin olamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tampon altı spor paket de var bu araçta. Özel sipariş mi bu? Ben de bir SW alayım diyorum; ön tampon ve spoiler ST olsun, marşbiyer ve arka tampon spor paket olsun diye :) Jantları focus'un standart jantları arasında göremedim. Kuga jantı diyeceğim ama emin olamadım.

Tamamen bayi yapımı, jant ise serviste kalan Kuga jantı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Otokocun satis babalarindan birinin arabasidir bu... Gidip poposuna bakmali ozellikle fikir verir zetec hakkinda belki. Yakupta goster ama elletme dusturuyla foto koymus :) 

kendi jantlarim diye demiyorum bunlarda yakisiyor...

image.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test arabası, gidip kullanın :)  Dediğim gibi dizel otomatik

az once trafikte karsilastim bununla :) hemen bizim evin onunde neredeyse (atasehir, serifali taraflari iste) suanda kenara cektim arabadan yaziyorum :) mukemmel olmus...sw lere bi sempati beslemeye baslamistim ama arac gercekten guzel ozellikle buyuk jant ve renk goz alici. On tampon makyajli oldugundan on tampon ekide haliyle farkli. Ama marspiyel ve difuzor f3 un aynisi kisa surede gorebildigim kadariyla. Bu da demek oluyorki f3 mcanin spor paketinde cok farkli birsey olmayacak gibi... Guzeldi gercekten cok basarili. O sanzimanla tadindan yenmez st sw olmasada is gorur :)

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ben aldım mesajı Yakup şeytan ayrıntıda gizliymiş :smiley2k:

bi yakınım bugün aradığım jant modellerinden birinin fotoğrafını atmış içim kıpırdadı =)  hayırlısıyla alıp taktıktan sonra şu jantları, bi kaç foto eklemeliyim sanırsam =)

ama tampon eki olmazsa olmaz inşallah uygun bir fiyat biçerlerse neden olmasın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.