Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sprintbooster Taktırdım...

Tugay Kuruöz

Önerilen Mesajlar

Eskişehir'de  Sprintbooster satan/takan yer buldum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-sprint-booster-gaz-tepkime-cihazi-her-arac-uyumlu-181324874/detay

Eskişehir'de böyle bir garage açılmış (ihtiyaç vardı).

https://www.facebook.com/hotrodgaragecafe?ref=ts&fref=ts

Superchips uygulamasıda yapıyorlar sanırım gidince öğreneceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arabanın resmen karakteri değişti. Oturduğu yerden sağı solu seyreden koca bir erkek aslandan, genç ve çevik bir çitaya dönüştü

Minicik bir alet ve sadece gaz tepkimesini artırıyor ! Ancak bende arabanın karakterinin bu denli değişeceğini tahmin etmemiştim evet resmen karakteri değişti, önceden gaza sonuna kadar basınca verdiği tepkiler şimdi ufak dokunuşlarla bile hissedilir hale geldi. Taktırdım ve 15 gün deneme sürem var ama memnun kalmayıp iade eder miyim ? hiç sanmıyorum. Bunun yanında HKS kapalı kutu hava filtresi uygulaması ile daha iyi performans ve daha ekonomik  olacağını öngördük  (5.000 km.de bir hava filtresi değiştiriyorum) filtre siparişi verdik ve Salı günü Superchips yazılım uygulaması yapacağız.  +30 HP  + 103 Nm.  Asıl büyük artış tork olacak mevcut değerler 140 HP / 320 Nm.   Uygulama sonrası 170 HP / 423 Nm. olacak.

Bu arada Hot Rod Garage Cafe'yi tebrik etmek istiyorum çok güzel bir mekan açmışlar. 

10861053_1572098836379190_1147123026991410983475_1572098816379192_73678180678767

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim ilacımda muhtemelen bu zımbırtı ama hayatta o parayı vermem

Bir kaç saat kullanımdan sonra sistemi kapattım, ben bu arabaya bu hali ile nasıl katlanmışım bu zaman kadar dedim ! Önceki hali ile gaza bastıktan bir kaç saniye sonra geliyordu tepki, bu bir kaç saniye meğer ne kadar uzunmuş yeni anladım.

Bence de bir denemekte fayda var :) ilk kullanımda hemen bir dolan gel olayında anlamıyorsunuz ama alıştıktan sonra yokluğu çok fazla belli oluyor. Birde elemanın anlatımına göre güç ne kadar fazla ise o kadar tepkinin fazla hissedilir oluşuydu, küçük beygirli/torklu araçlar pek memnun kalmıyormuş. 

Hayırlı olsun iyi Günler'de kullanın.

Teşekkür ederim, sayenizde oldu birazda, zaten istediğim birşeydi  sizde ışık tutmuş oldunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İade garantili bi dene canım :D 

istediğim kadar beğeneyim hayran kalayım vs yinede o parayı vermeyeceğim için gerek yok.

Bir kaç saat kullanımdan sonra sistemi kapattım, ben bu arabaya bu hali ile nasıl katlanmışım bu zaman kadar dedim ! Önceki hali ile gaza bastıktan bir kaç saniye sonra geliyordu tepki, bu bir kaç saniye meğer ne kadar uzunmuş yeni anladım.

Bence de bir denemekte fayda var :) ilk kullanımda hemen bir dolan gel olayında anlamıyorsunuz ama alıştıktan sonra yokluğu çok fazla belli oluyor. Birde elemanın anlatımına göre güç ne kadar fazla ise o kadar tepkinin fazla hissedilir oluşuydu, küçük beygirli/torklu araçlar pek memnun kalmıyormuş. 

Teşekkür ederim, sayenizde oldu birazda, zaten istediğim birşeydi  sizde ışık tutmuş oldunuz.

ben bu arabayı aldığımdan beri sürüş karakterini sevmiyorum tanımlayamasamda anlatamasamda beni sinir eden bişey var, psikolojik bile olabilir ama bu cihaz bu sorunu çözer gibi gelsede dediğim gibi o kadar para vermem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

istediğim kadar beğeneyim hayran kalayım vs yinede o parayı vermeyeceğim için gerek yok.

ben bu arabayı aldığımdan beri sürüş karakterini sevmiyorum tanımlayamasamda anlatamasamda beni sinir eden bişey var, psikolojik bile olabilir ama bu cihaz bu sorunu çözer gibi gelsede dediğim gibi o kadar para vermem.

Nisan ortalarında seni biriyle! tanıştıracağım. Hatırlatırsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

. Rica ederim. Superchips içinde siz bizi aydınlatırsınız inşallah bende bir süre sonra düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama alıştıktan sonra yokluğu çok fazla belli oluyor

Hayırlı olsun.

Daha önce de yazdığım gibi caydırıcı etken fiyatı, yoksa işlevinden memnun kalmayacak kimse olmaz.

İyice alıştıktan sonra varlığı da yetmiyor maalesef.

Ya evet bana gerçekten RS lazım galiba, daha elim ayağım tutarken...  :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun.

Daha önce de yazdığım gibi caydırıcı etken fiyatı, yoksa işlevinden memnun kalmayacak kimse olmaz.

İyice alıştıktan sonra varlığı da yetmiyor maalesef.

Ya evet bana gerçekten RS lazım galiba, daha elim ayağım tutarken...  :kıhkıh:

Ben asıl superchips sonrası Hakan abinin yorumunu bekliyorum. :)

RS'e ne gerek var, benim arabayı vereyim sana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.