Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Mca3 Trend X Pişmanlığı

Şükrü Ersin

Soru

Arkadaşlar yeni aldığım mcaf3 trend x arabamdan pişmam olmamım nedeni neden steyl donanım almadığımdan dolayıdır.arabayı alırken bayii bana fiyat konusunda hiç yardımcı olmadı çok rahat steyl alabilirdim .donanımlarını pek fazla anlatmadı .bende zaten steyl nın özelliklerini pek kullanmam diye hiç üzerine düşmedim ama aldıktan sonra neden üst donanımını almadım diye çok pişmanlık duyuyorum .Arabamı alalı 40 gün oldu şimdi arabaya ceza verdim yalnızca 200 km yaptım pek kullanmıyorum yapacak birşeyde yok aldık birkere .bu benim ilk sıfır arabam acaba her araba alanda benim gibi aldıktan sonra keşke üst donanımın alsaydım diyemi düşünüyor.Ben mi kafama çok takıyorum.bu arada trent x arabamın en ufak kötü yanı yok çok güzel alacak ve kullanan arkadaşlara bunuda ifade etmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Pişman olacak bir şey yok, ama pişman oluyor insan. Ben de çok oldum. Hatta şimdi bile navigasyon paketi almadığıma pişmanım.

Bu konuda servisi suçlamak doğru olmaz. O sonuçta mal satıyor, onun için trend ile titanyumun bir farkı yok. Ama tabi bilgi düzeyi konusunda sıkıntı olabiliyor. Mesela Mert'in verdiği gösterge örneği. Servis bana, ancak tekno paket alırsam renkli gösterge gelir dedi. Ama navigasyon paketi alınca da renkli gösterge geliyormuş. Bana bu bilgiyi o zaman verse idi, ben alırdım o navigasyon paketini :)

Konuyu toparlar isek, araç sonuçta, istediğimizi yaptığı sürece, donanım dediğimiz detaylar..

Murat Abi'nin örnek doğru... eğer ki satışı yapan arkadaş spor paket yok kardeşim dedikten sonra ben sağda solda powershift bir spor paket görsem arabayı götürür showroom'un ortasına bırakır al bunu geri bana spor paket getir derdim  :mad:

Neyse Şükrü Bey, siz araçla aranızı soğutmayın binin keyifle... dediğim gibi aracın piyasası artsın sonra neler yapacağınıza karar veremezsiniz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İnsan istiyor; doğamızda var ve sistem de bunu dayatıyor; premium markaya hatta o markanın da en tepe modeline, oradan süper spor arabaya kadar uzar, gider...

Oysa şöyle karanlık bir akşam, arabamın direksiyonu arkasına geçip, o sıcak mavi ışıklar beni karşıladıktan sonra, kontağı çevirip de sevdiğim bir müzik çalmaya başlarken, uzayıp gitmenin keyfi paha biçilemez... ^_^ Biraz kişileştirin hem aracınızı hem ona olan sevginizi; mutsuz olmazsınız... Ha! Bu kişileştirme illa pahalı aksesuar olacak diye bir kaide de yok; bir kaç sevdiğiniz cd albüm, eksantrik bir koku, iş yapar bir mikro bez, basit bir akıllı telefon tutacağı; liste uzar gider sizin keyfinizle beraber...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Trend x aldım pişman değilim, Tek istediğim orjınali gibi bir kol dayama.  Yakıt tuketımınden bahsetmek istiyorum aldığım saat iş cıkısıydı otobanda 25 km güzergah sonrası ısıklarda dur kalk v.s  6.7 Litre yakıyor 200 Km şuan.

Aziz Akın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Trend x aldım pişman değilim, Tek istediğim orjınali gibi bir kol dayama. Yakıt tuketımınden bahsetmek istiyorum aldığım saat iş cıkısıydı otobanda 25 km güzergah sonrası ısıklarda dur kalk v.s 6.7 Litre yakıyor 200 Km şuan.

Tofaş sanırım. Profil bilgileri ve otomobil donanımı motor konusunda bilgi vermiyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

siz çok yaşayın emi :blink: arabaya ceza verilir mi yahu? 

kuZu'nuzu iyi günlerde kullanın :nazar: :nazar:  :nazar:  

Kaan Abi şu benim arabayı sanki fabrika çıkışıymışçasına spor pakete çevirsek ne kadarda güzel olur değil mi? :) bunlar hep hayaller, havanın güzel olması ve cuma falan filan :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şükrü Bey bence çok yanlış bir yaklaşım

Şimdi bu araçta tüm güvenlik donanımları var mı? Var.

Konfor yükselten hız sabitleyici/sınırlayıcı var mı? Var.

Daha bir çook konfor özelliği var mı? Var.

Daha ne istenir? Bence daha fazlası şımartılmak için alınacak şeyler.

Kol dayama yok evet eski aracımda kol dayama benim her şeyimdi ama şimdi yok noldu alıştık gitti.

Tofaşları torosları boradwayleri kullananlar da var mı sanki? Şükür mutluluk getirir......

Bence güzel virajlı bir yola çıkın ve aracınızı şevkle kullanmaya başlayın "abidik kubidik" eksiklerine rağmen :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Olaya farklı açıdan bakalım, siz isterseniz titanium'a çok ama çok benzetebilirsiniz aracı lakin titanium sahipleri bunu sizin kadar kolay yapamaz. Siz değil onlar üzülsün bırakın :D

İşin şakası bir yana ''en iyi araba,sahip olduğun arabadır'' sözüne kulak verin ve elinizdekinin kıymetini bilin,siz ona bakıp mutlu oldukça gerisi çok kolay ve keyifli olacaktır. Unutmayın ki sahip olduğunuz arabanın değil titanium'una 98-99 model ilk kasasına sahip olmak için bile ne kadar çalışması gereken insanlar var,bir çoğu olamayacak bile..

Şükretmek ve değer,kıymet bilmek güzel şeyler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

...ona halk dilinde "kaşıntı tuttu" deniyor.   :)  Yahu arabanın nesi var? Çiçek gibi ... bin - kullan işte. Yazık değil mi paracıklarına? 

bir anda eşim hesap açıp bana cevap yazdı sandım ya :):) kesinlikle haklısın abi... rahatsızlık işte başka bişey değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.