Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Shelby Gt350R Mustang

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

SHELBY GT350R Mustang

GT350'den sonra bugün yarış kabiliyeti en fazla olan Mustang yani, GT350R tanıtıldı.

Bugün tanıtılan bir diğer Racing aracı: 

• Aerodinami ve süspansiyon ayarlarından sonra yasal yollara da çıkabilen en kabiliyetli yarışçı Mustang.
  • Yarış performansına yönelik önemli mühendislikler yapılan bu modelde ağırlık ve aero çalışması yapılmış. Büyük üreticiler içinde ilk defa standart olarak sunulan karbon fiber jantlar bu araç ile karşımıza çıkıyor.
  • Sınırlı sayıda üretilecek olan bu model 2014 sonunda Amerika ve Kanada'da satılacak.

Ayrıca R, GT350'den 59 kg hafif. :yeah:

Ford'un şimdiye kadar ürettiği en güçlü doğal emişli benzinli motor 5.2 litre V8; en az 500 beygir ve 540 Nm tork değerine sahip olacak.

Video 

Fotolar

rgner74.thumb.jpg.21f18c01ff03da7a50bc90fBvz1Qe.thumb.jpg.8e4134d7c6a6cfb3404df5PEQSO71.thumb.jpg.5219ba23cff69c2cdd3c92aqevNG9.thumb.jpg.722a4aeb5290b385d644e6W3tDBVE.thumb.jpg.4f80e5b8fdb59f0f4fbd28aJ7CmBH.thumb.jpg.87d9351533b30d1be543178GPJ125.thumb.jpg.02c9c5c0ede57a69a602d6

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Ve motor üretildi.

Doğal 5.2 lt'lik motor tam 526 hp (533 ps) güç 580 Nm tork üretiyor. Redline ise  8,250 dd ile başlıyor

Doğal yani atmosforik bir motor litre başına 102 beygirden fazla güç üretiyor bu şekilde kıyaslayabilirsiniz.

toBepTJ.thumb.jpg.6fb5e540223423a9a0a91eOvPoaEu.thumb.jpg.c6d23aa96b68ca6bcb91f2xOciaa8.thumb.jpg.a4b8c7e4516ff3db7825ee

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şuna kim sahip olmak istemez ki

...ben de istemem. İstanbul trafiğinde iki gün sürer deb.setinin bitmesi ... istemem ... bir yere gitsem, kuZu'yu park etsem aklım onda kalır ... istemem ... her yerde yanıma millet yanaşıp "ışıklardan ışıklara kapışalım mı?" der ... istemem ... eve gitsem, onun yanına gidesim gelir ... evde oturamam ... istemem ... yağmur yağsa çıkarmam, kar yağsa çıkarmam, toz yağsa yıkar - temizler - kulak çubuğu ile detay temizliğe girerim ... istemem ... arkadaşlar bi tur versene der, onlara Allah versin demekten dilimde tüy biter ... istemem ... salağın teki bu trafikte gelir yapıştırır, beni katil eder ... ömrümün geri kalanını mapusta kibrit çöpü ile gemi yaparak geçiririm ... istemem ... dışarı çıksam kahya'ya emanet edemem ... hatun istese ona anahtarı veremem ... havaalanına gitsem uzun süreli park alanına bırakamam ... istemem ... bir yere gittim diyelim, sırf onun yüzünden hesap %50 şişmiş gelir ... istemem ... arabayı vale'ye versem, eleman anahtarı verdiğinde ona 100TL çıkma yapsam arkamdan -cimri p*z*v*nk- diye küfreder ... sonuçta istemem.

... İstanbul Park'ı ben kiralamış olsam onu diğer kolleksiyonluk kuZu'larımın yanına kapalı garaja çekerim, arada çıkıp pistte kurdumu dökerim ... ancak o zaman isterim...  

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama şimdi zaten ben İstanbul u şehir olarak istemiyorum [emoji4][emoji4]

Hani derler ya insanlar toprakla uğraşınca stres atar, Ömrü uzar diye iştee bende parkımda böyle bir aracım olsa baksam baksan baksam, şöyle akşam üstü aheste aheste sürsem, uzun yol yapıp slow müzik dinlesem peh peh peh

Daha fazla yazamayacağım gözüm karardı, bir soğuk limonlu soda içip kendimi toplayayım.....:)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.