Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çok Mu Şey Istiyorum?

Melih Tepebaşı

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 aydır c max titanyum x veya sedan focus titanyum + smart paketli bir araç arıyorum. (Dizel) Internette girmediğim site bakamadığım ilan kalmadı. Kriterlerim, 2013 ve üstü, maximum 25000 km de, kazası boyası olmayan, temiz kullanılmış tercihen beyaz bir araç. Maximum bütçe 60.000 Tl. Kimse burnundan kıl aldırmıyor. En yakın bulduğum fiyatlar şöyle: Focus için 61.000 TL, C max için 63.000 Tl. Hata bende mi yoksa satıcılarda mı çözemedim. Focus için konuşursak sıfırını (mk3) bayi yanimda 20-25 gün önce 68 bine verdi. Ben 2013 20.000 deki araca 60.000 verdim alamadım (beyaz renk). Sıfır yeni kasa focus alıyım dedim, beyaz renk düz titanyum veya beyaz renk style sedan bulamadım. Hiçbir bayide yok. Nasıl iştir anlamadım. Acil araba almam lazım. Bana öneriniz nelerdir. Var mı bildiğiniz tanıdığınız bu şartlarda araç?

Bu arada araç kesinlikle dizel olacak.

Melih Tepebaşı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence şuan ki piyasaya göre çok şey istiyorsunuz. 

Dizel 2013 ve üstü, maximum 25000 km de, kazası boyası olmayan, temiz kullanılmış tercihen beyaz bir araç. çok rahat 65000 eder. 61000 çok çok iyi fiyat bence.

Geçenlerde forumdan bir arkadaşımız 2012 dizel styleı 55e verdi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saatten sonra 68.000 TL'ye sıfır Focus bulabileceğinizi sanmıyorum. Dediğiniz kriterlerde temiz bir dizel bulabilirseniz kaçırmayın.

İkinci ele düştükten sonra dizel bir Focus değer kaybetmiyor.

Bu arada beyazı sevmeme rağmen, buz beyazı aracı çok basit ve şirket aracı gibi gösteriyor. Şeker beyazına bir tülü geçemedi şu Ford.

Araçlar ateş pahası olmuş. En iyisi orası öyle burası böyle demeden elimizdekinin kıymetini bilmek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada beyazı sevmeme rağmen, buz beyazı aracı çok basit ve şirket aracı gibi gösteriyor. Şeker beyazına bir tülü geçemedi şu Ford.

Demekki fikirler değişebilir. Çünkü ben de şeker beyazını hiç sevmem, ucuz ve kirli duruyor. Zaten dikkat ederseniz, metalik beyazlar genelde buz beyazı gibi, gerçek beyaz olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlıktaki soruya cevap: Evet :)

Bence de evet...

bende evet diyorum , ve 3 evetle yarışmacımızı gönderiyoruz

Üçünüz kopartmışsınız ortalığı. :D

60 bin veren Bin lira daha verip o arabayı alır diyorum bende. Ki kriterlerinize göre 61 bine focus dizel tit bulmak zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabayı beğendiyseniz, kanınız ısındıysa bin lira'ya veya bir kaç bin liraya bakmayın alın. Onunla çok şey paylaşacaksınız, canınızı .. ailenizi ona emanet edeceksiniz. Siz ona iyi bakacaksınız, o da sizin bir dediğinizi iki etmeyecek. Sonradan -keşke- demektense, bütçenizi biraz daha zorlamak bence de daha iyi bir fikir (...tabi o sözü edilen kuZu hala satılmadıysa.) 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demekki fikirler değişebilir. Çünkü ben de şeker beyazını hiç sevmem, ucuz ve kirli duruyor. Zaten dikkat ederseniz, metalik beyazlar genelde buz beyazı gibi, gerçek beyaz olur.

Murat Bey zevk meselesi diyelim artık. Yalnız ne kadar güncel lüks oto gördüysem hepsi şeker beyazı(Bmw, mercedes, audi vs.)  :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60a kadar cıktıysanız sıfıra yönelin.60 bin az para değil.Sıfırla arasında 10 bin TL civarı fark kalıyor.Şahsen 60 binim olsa yok temiz mi değil mi,boyalı mı boyasız mı vs gibi sorularla kafa bulandırmaz gider bayiye cekerdim altıma birtane.Farkıda bagla krediye olsun bitsin.Bu arada makyajlı kasalarda beyaz renk hiç hoşuma gitmedi benim.Özellikle hb versiyonda

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.