Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yagmurda Camlardan Hicbirsey Goremiyorum

Emre Kaçan

Soru

bugun biryere gitmem gerekti.ciktim yola yan dikiz aynalari ve arka cam ,yagmur damlalarini toplamis damlalar asagi akmiyor ,dogal olarak etrafi bulanik goruyorum .aksamlari arabanin isigi gozume gorunurse biliyorum ki arkada arac var .ama gunduz sollama cok zor oluyor.ben camlari yanlis mi siliyorum sizin ozel bi siviniz var mi ?
Resim ekleyemedim suan mobildeyim
Link seklinde buraya ekleyebilirim.

imageygl8n.jpg

Aydın Baran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Silebilirsin derken, 100 km yol yapilacak bir durumda her 10 dakikada 1 camlari mi sileyim :)

E silme o zaman? Sollama yaparkende çakılırsın bir yere?

Orda yağmur damlasının kalması demek durduğun manasına gelir. Öyle 100km lik bir yoldaysan dur kalk yapıyorsan acıların çocuğu olmuşun zaten silmek pek koymaz. Aksi taktirde durmadığını varsayarsak orası pek bi su almaz.

Ha yok işime gelmez diyosan ısıtmalı ayna alıvericen :) Pek bi işe yaramaz ama :)

Kimyasal kullanıcan o zaman?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ellesilmatik diyosun yani  :kıhkıh:  Valla ben de aynı dertten muzdaribim.. alamadık ısıtmalı aynası olan bi araba.. gerçi o da suda işe yarıyormu bilmiyorum.. 

Dünyadaki birçok icadın üşengeçlikten kaynaklandığını varsayarsak zaten sonuca varırız. 20-30tl bişey kimyasal abicim ne uğraşıyosun :)

Fekat ben dur kalk trafikte bile ısıtmaları açmadan kullanabiliyorum, hiç problemim olmadı. Demekki ya ben insanüstü bir varlığım yada arabalarımın bilmediğim özellikleri var :)

@Servet Özkan,Hey sakin ol adamım... easy man, easy... senin sorunun ne biliyo musun? senin sorunun o lanet olasıca beyaz kıçın dostum  :sopalık:  :muha:  :muha:

Birkaç aydır olmadığım kadar sakinnn bir okadar uçarı. Şimdi dağılabilirsiniz. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Silebilirsin ne la. Sileceği bozulan arabada yolcu camından sarkıp ön camı manuel silen adamı önereydin direkt ko pilot olarak.

Yağmur kaydırıcı diye geçen zımbırtılardan hem aynaya hem yan camların aynaya doğru olan taraflarına uygulamak biraz işe yarayabilir. Aynalardaki rezistans standart zannediyordum ben de değilmiş demekki.

Dikiz aynanı daha sık kullanıp trafik takibi yapmaktan başka somut bir çare yok gibi görünmekte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ve mesele tekrarlayan cümlelerle uzayıııp gider. Sanırım bu da efsane olacak başlıklardan birisi haline gelecek. Aynı cevapların milyon defa verildiği fakat halen kimsenin aynı cevapları vermekten vazgeçmeyeceği. Bakalım kaç sayfa olacak :)

Sanki devlet meselesi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.