Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Jetta Kapakları Yakıştı Gibi :)

Önerilen Mesajlar

tebdir bizden takdir allahtan :)

style veya titanium jantı gerçekten hoş ama lastikleri yeni aldığım için masrafa girmek istemedim. Alternatif yaratmakta eğlenceli iş :)

16' inç e uygun değil mi lastikler trend'te? Ben 205/55/16 diye biliyorum lastik ölçülerini trend'in. Yani ekstra lastik masrafın olmaz sadece jant'a para verirsin. 700-800'e var sanırım nette çıkma temiz jantlar. Titaniumlar daha pahalı 1000-1200 arası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astra J'lerin baz versiyonlarında da var sanırım o tarz jant kapağı mıdır,jant mıdır anlayamadım :D

Kapağın güzeli jant'ı ile uyumlu kesilmiş olanıdır :D Focus 2.5 comfort'da felan vardı heralde..

Benim Astra J edition(baz versiyon) aynen o şekilde. İçteki sac jant, dıştaki kapak ile uyumlu kesilmiş aynı alaşım jant gibi duruyor ve birçok kişi de öyle sanıyor. Gayet de güzel duruyor bana göre. : :)

Focus 2,5 lar da, trend-x donanımın da vardı Yakup bu şekilde kesilmiş jant ve kapaklar. Şekil olarak ta aynısı benim Astra'daki ile hatta. Sadece Focus 16", Astra 17"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim Astra J edition(baz versiyon) aynen o şekilde. İçteki sac jant, dıştaki kapak ile uyumlu kesilmiş aynı alaşım jant gibi duruyor ve birçok kişi de öyle sanıyor. Gayet de güzel duruyor bana göre. : :)

Focus 2,5 lar da, trend-x donanımın da vardı Yakup bu şekilde kesilmiş jant ve kapaklar. Şekil olarak ta aynısı benim Astra'daki ile hatta. Sadece Focus 16", Astra 17"

esa5y9ys.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallaha ben de alaşım jant diye düşünüyordum..

ama çok güzel görünüyor...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski kapaklara göre bi nebze iyi duruyor ama alaşım jantın verdiği tadı vermez yinede.. Sert bi çukura düşünce kırılma fırlayıp çıkma ihtimali var her nekadar çırt dediğimiz kelepçelerle tutturulsada. Bide bir tanesi fırlayıp farkına varmayıp kaybolunca komple takım alma derdi var[emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.