Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Trafik Cezası Sorgulama

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Serdar bey urfa-mardin yolu haberin olsun

Yaklaşık 15 yıllık şoförlüğü olan, hayatında (bir kez park cezası haricinde) trafik cezası yemeyen birisi olarak bir günde üç cezanın birden gelmesi biraz garip...Üstelik  iki ceza arasında sadece 11 dk var.

Bu aralar Ankara'da motosikletli polisler ellerinde kamera ikinci sıraya durmuş herkesi fotoğraflıyorlar. İçinde adam oturan arabanın bile resmini çekti...

Genelde yıl sonu olurdu böyle şeyler bütçe açığını kapattıklarına dair iddaalar dolanırdı da bu yaz ekstra bir şey var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben geçen hafta radar yedim

Elime ceza belgesi ulaşmış olmasına rağmen internete girdiğimde ''kayıt bulunamadı''yazısı çıkıyordu.

Yani güvenilir değil,ya da ağır işliyor

Sisteme girmemişlerdir belki.Bende 28 haz. da radar cezası yedim elden aldım cezayı ve bu ayın 8 inde sistemde vardı yatırdım.Silifkenin ücra yerlerinde yedim hemde.Ya gene içime oturdu radar cezası aaaah ah gitti 270 tl.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sisteme girmemişlerdir belki.Bende 28 haz. da radar cezası yedim elden aldım cezayı ve bu ayın 8 inde sistemde vardı yatırdım.Silifkenin ücra yerlerinde yedim hemde.Ya gene içime oturdu radar cezası aaaah ah gitti 270 tl.

hızınız kaçtı?

Bende konya çevre yolu girişinde yedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

123 le girmişim.90 sınırmış %30 fazlası olunca 356 tl yazdılar.Ama 15 gün içinde yatırınca indirim ypılıyorya ondan faydalandım.

Bana 86 ile yazmışlar.70 miş hız sınırı %10 unu geçtiğim için.Yüzdeler artınca cezalarda artıyor .Geçmiş olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.