Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otosan, Focus 3 Ürün Gamına 1 donanım 1 motor ekledi ! (Ve çıkarttı 2012)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Otosan ürün gamına tam bir şirket arabası ekledi :huh:

GüNCELLEME GELDİ VE BENZİNLİ MOTOR KALKTI : Detay için

COMFORT isimle bir donanım, motor olarak ise Benzinli ; 105 ps 150 Nm Dizel; 95 ps 230 Nm seçenekleri mevcut..

Fiyatı ise:

40.180 TL ( benzinli ) ( Alırken 30'lu rakamlara düşebilen nadir focuslar olacak )

48.750 TL ( dizel )

Donanım olarak TREND'den kısılanlar;

--Elektirikli ön ve arka camlar ( Tek dokunuşta açılıp kapanan elektrikli ön/arka camlar )

--Yol Bilgisayarı (ort tüke. sıcaklık vs gözükmez)

--Direksiyondan kumandalı Radyo/CD/MP3 çalar

--Elektronik Denge Programı (ESP) ve TVC (biliyorsunuz ki Trend-Style-Titanium'da Standart)

Teknik özellikleri;

screenshot20110912at101.png

screenshot20110912at101i.png

Hayırlı Olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahahahahaaaaa....Tam alınsı bir araç olmuş....1990 yılında yaşadığınızı zannediyorsanız tabiiii.....Takacan una LPG'yi,mp3 diyebişiyede ihtiyacın yoksa takacn kasetçaları süpeeeer.....ehehehehheeüüüüüeee......

bora abi sadece direksiyon fonksiyonu gitmiş gene var mp3.... :huh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mp3 va mıııı..aaaaaa tamam alırım o zaman ehhehheeeüüüeeeeeee......arabada camlar hala manuel açılıyor yaaa..focus 3 ü katletmişler resmen...yazık yaaaa...Hemde 40 Bin TL...ohanız falan afedersiniz....Bu donanım acaba sadece Türkiye piyasası için mi üretilmiş ki? Başka hiçbir ülkede görmedim bu donanımı....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almanya'da vs Mercedes Audi'nin de böyle araçları var..

Yazın sürdüğüm TDI AUDI A3'de yol bilgisayarı yoktu :yeah:

Yani bunlar tercih meselesi :)

Jant kapaklı C serileri.. daha sayalım mı ? Bence gerek yok bunlar doğal şeyler...Fiyat politikası ve satış...Bunları alan çokca çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

haberini vermiştim gecenlerde comfort modeli eklenecek en baz model diye ...............biliyozda söylüyoz herhalde.......

Efendim sizin ellerinize sağlık :yeah: Naparız izmir Elçimiz olmazsa

Herkes duysun böyle başlıklarla değil mi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

siz gittinizde noldu efendim hepsi tırt çıktı verdiğiniz haberlerin...tabik orada kanepe yiyip avanta şaraplardan içene kadar...yada hosteslere kompliman yapıncaya kadar konuyla ilgili bilgi alsaydınız...

Neden Tırt çıkmış...Ekim ayında geleceği söylendi şerit takip sisteminin,daha ekim gelmedi...Sony gelecek dediler,geldi ama c-maxe koydu alçaklar,küçük stepne düşünülüyor dediler,o da ekimde gelecekmiş,touch takılabilir halde aralıkta satılacak dediler şimdiden alıp taktıranlar varmış ama resmi ithalatı bekleniyor daha...Yedim içtim ,şaraplarda muhteşemdi,hostes kızlarla da kikiri yaptım işte,oooh canıma değsin,kıskananlar çatlasın.... :yeah::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.