Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2013 F1 Çakar Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Ekibim ve kendi adima olumlu yada olumsuz gorus bildiren herkeze tsk ederiz.

Aracta suan bi-xenon mevcuttur

Ekibim derken neyi kastediyorsun anlamiyorum ama farlara mercek takarak dogruyu yapmissiniz. Bu cakarli stopu sokup trafikteki diger suruculeri de rahatsiz etmezseniz sorun yok. Su hali kesinlikle goz alir.

Tuvturk e de bravo eski tas eski hamam demek ki su araba su stopla muayeneden geciyorsa tuvturk falan hikaye demek ki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekibim derken neyi kastediyorsun anlamiyorum ama farlara mercek takarak dogruyu yapmissiniz. Bu cakarli stopu sokup trafikteki diger suruculeri de rahatsiz etmezseniz sorun yok. Su hali kesinlikle goz alir.

Tuvturk e de bravo eski tas eski hamam demek ki su araba su stopla muayeneden geciyorsa tuvturk falan hikaye demek ki.

En son muaynemde yere 2cm yakın abart egzoslu çata pata stoplu bi e30 geçemedi :) 1 kg baklava aldı geldi geçti :) gözümle gördüm :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reflektörler göz almıyor 3.stop göz hizasında olduğu için gözü alacak gibi. F1 Stoplarda aşağıda tamponun altında falan oluyor

Aynen zaten reflektörler arabanın biraz dibine girince gözükmez de 3.stop normalde bile arkadaki sürücünün yüzüne vuruyor. Kaç kere sapık gibi dikiz aynasından bakıp milletin suratındaki kırmızı ışığı görünce gülüyodum (lütfen niye diye sormayın :D )..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafikte hiç hakaret yemediğinizi düşünmeniz bence ilginç. Ben direkt sövmüyorum çok ekstra durumlar haricinde kimseye trafikte de arka sisleri açık gezenlerden bile rahatsız oluyorum ki frenlerin yanıp sönmesi, Focus'larda,  Titanium'larda olduğuna eminim, yeni arabalarda ani frenlerde olduğundan bunun yanıltıcı olduğu tartışma götürmez bir gerçek.

Ceza yememişsiniz, Tüvtürk'ten geçmişsiniz, burasının Türkiye olduğunun standart örneklerinden bazıları, çoğu insana göre bir şey ifade etmiyor malesef.

@Saruhan Özkan, Gereksiz bir sürücü sıkıştırmaya çalışmadığı sürece dur kalk trafikte bile reflektörleri görmeyecek kadar dibine girmem ben kimsenin. Olur da öndekinin arabası bozulursa geri geri gidip mi arkasından çıkacağım, yoksa bilinçsiz bir sürücü gibi insanların elinde olmayan şeyleri uzun süreli kornalarla mı düzeltmeye çalışacağım?

Takip mesafesi diye bir kavram yok bu ülkede malesef...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vallaha kimse kusura bakmasın ama amaçsız ve yasal olmayan her türlü modifikasyona daha doğrusu apaçiliğe karşıyım. Yapılan uygulamanın da TÜV den geçmiş olması beni rahatsız etmeyeceği manasına gelmez. Her şey tadında bırakılmalı. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim bildigim forum siteleri yardımlaşma amaçlıdır ama neden se kimse cevap dahi yazmıyor ilginç ...

Forumda herkes herşeyi nasıl bilebilir? Konu sahibi yazmıyorsa kendi problemi boğazını sıkacak değiliz ya.

Forumun durumu ortada neredeyse tüm forumlardan fazla bilgi var evelallah :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah katılıyorum. Fakat kimse tasvip etmediği konuda birilerine yardımcı olmaz bence. Boşuna serzenmişsiniz

ilk önce şunu söleyip begenip begenmemek sana aittir yapmak ise bana senin begenmen yada beğenmemen beni zaten çok bağlamıyor sen çünkü tek taraflı bakıyorsun

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk önce şunu söleyip begenip begenmemek sana aittir yapmak ise bana senin begenmen yada beğenmemen beni zaten çok bağlamıyor sen çünkü tek taraflı bakıyorsun bu 

aradada şunu sölemek mecburiyetinde bırakıyorsun beni çokda ukalasın.

Erhan kardeş Servet kardeşim sonuna kadar haklı.Benim trafikte seyrimi engelleyip tehlikeye sokacak her türlü aksesuara karşıyız.Bu sebeplede farklı konularda herkesin katılımı olmasına rağmen bu konuda fazla kimse yorum yapmadı bu benim düşüncem.Herkesin malını istediği gibi kullanma hakkı var elbette.İsterse her tarafına ışık donatsın.Kalkıp sökecek değiliz ama bizimde elbet içimizden söylediğimiz şeyler vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk önce şunu söleyip begenip begenmemek sana aittir yapmak ise bana senin begenmen yada beğenmemen beni zaten çok bağlamıyor sen çünkü tek taraflı bakıyorsun

Valla hocam şu söylediğinden eğer doğru şeyi anladıysam hem evet hem hayır.

Tabiki beğenmemek beni bağlar, yapmak seni. Ama yolda rahatsız olacağım beğendiğim/beğenmediğim herhangi bir araç çıkarsa ve beni tehlikeye sokacak bir şekilde ise benide bağlar. İsteyen istediğini yapabilir, başkalarını rahatsız etmediği suretçe. Hürriyetin kaba tanımıdır bu. Yok ben başkasını takmam uygulaması varsa biryerde benden uzak trafik polisine yakın olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.