Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2013 F1 Çakar Uygulaması

Önerilen Mesajlar

ilk önce şunu söleyip begenip begenmemek sana aittir yapmak ise bana senin begenmen yada beğenmemen beni zaten çok bağlamıyor sen çünkü tek taraflı bakıyorsun

Beğenmek yapmak kadar trafikteki diğer insanları rahatsız edip etmediğini de bir düşünmek gerek değil mi?

Şahsen son günlerde çok moda olan arka orta sis lambasını yakma (Özellikle Getz ve 206 larda) hareketine uzunlarla cevap veriyorum, çünkü çok rahatsız edici.

Sizin bu uygulamanızda kim beğenirse beğensin arkadaki sürücüyü çok rahatsız edecek bir uygulama. Forumda arkadaşlar bunu anşatmaya çalışıyorlar ama nafile bir çaba gibi.

Bu aynı biraz para kazanmak için merceksiz fara xenon takan oto elektrikçilerin tavrı gibi, o taktığı farlarla o araç başkalarının gözünü oyacakmış belkide kazaya sebebiyet verecekmiş hiç umru değil esnafın, sattım para kazandım gerisi beni ilgilendirmez mantığı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk önce şunu söleyip begenip begenmemek sana aittir yapmak ise bana senin begenmen yada beğenmemen beni zaten çok bağlamıyor sen çünkü tek taraflı bakıyorsun

Sayın Lale,

Çakar uygulamamızı forumda beğenen tek kişi olarak yaptığınız atarların çakarlarınız gibi trafikte tehlike yaratacak boyuta ulaşması nedeniyle beğenimi geri çekiyorum.

Çok beğenmişim,birazını geri çektim.

Saygılarımla...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beğenip beğenmemek tabiki kişilerin kararıdır ancak trafik herkesin ortak yeri ve burada insanları rahatsız eden,kazaya sebebiyet verebilecek her türlü ekipman, ne kadar güzel olursa olsun eleştirilmeye,yadırganmaya ve tepki gösterilmeye mahkumdur. Bunu göze alarak siz bir şeyler yapıyorsanız bu tepkilerede hazırlıklı olmanız gerekir. Ayriyeten trafikte kimsenin canına ve malına kastetmeye kimsenin hakkı yoktur diye düşünüyorum,nasıl genel yaşamda kendine yapılmasını istemediğini başkasına da yapma mantığını taşıyorsak bunu trafikte de aynı şekilde benimsemek yararımıza olacaktır diye düşünüyorum. Saygılar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oybirliği ile beğenilmemiş ve tasvip edilmemiştir.

Fren lambalarının sert frende yanıp sönmesi önemli bir uyarı standardı ise böyle aksesuarlarla bu uyarının niteliğini sulandırmamak lazım.

Trafik ciddi iştir. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.