Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2013 F1 Çakar Uygulaması

Önerilen Mesajlar

Şahsi fikrimi söyleyeyim. Osmaniye'de trafik nasıl bilmiyorum ama. İstanbul'daki sıkışık trafikte böyle bir araç çok sinir bozar bence. Sinirlenmek de dikkat dağıtır. Sürekli gözünde patlayan parlak kırmızı ışıklar arkadaki sürücü için kötü.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsi fikrimi söyleyeyim. Osmaniye'de trafik nasıl bilmiyorum ama. İstanbul'daki sıkışık trafikte böyle bir araç çok sinir bozar bence. Sinirlenmek de dikkat dağıtır. Sürekli gözünde patlayan parlak kırmızı ışıklar arkadaki sürücü için kötü.

Osmaniye'de adım başı trafik var affetmez orada bunu...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok kötü, ciddi dikkat dağıtır bu.

Normal arka sisleri kapatmalarında faydalı oluyor mu bu?

o yüzden yaptığımı anlamıyorlar. deli olup önümden çekildikleri, yada uzayıp gittikleri için dolaylı olarak faydalı oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar abartmayalim sadece frenlerde cakar devresi var. Piyasada goruyoruz ledi doseyip gezenler var onlar gozu almiyorda bumu gozu aliyor bu sadece gorsel bir uygulama arkadaki araca hic bir yansima yapmamaktadir ayriyeten devre icten kontrollu istenildiginde devre disi birakiliyor. Sahsi fikirler ekibim icin onemlidir ama bu hakaret yada abartiya kacarsa diger paylasimlarimizi malesef yayinlamayacagiz. Uygulama yaptigimiz araclarimiz kendimize ait olup plakalari acik bir sekilde yayinlanmaktadir bu araclar surekli trafikte olup bugune kadarda bir ceza veya uyariya magruz kalmamistir bilginize.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde önümde bir yere yapışık Şahin'de vardı bunlardan. Çok da hoşuma gitmişti ve hiç de gözümü almamıştı.

Dedim;" Bulsam da aynısından be de yapsam..."

O ki modifiyeden hiç haz etmem.

Ama bu güzel olmuş gerçekten.

Yasal boyutunu ve kısıtlayıcı tedbirleri bilmiyorum ama yasal kılıf bulduğum anda yapmayı düşünüyorum aynısından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.