Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Tavsiyesi

Onur Solmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Bosch hiç kullanmadım. RBW 2 sene filan rahat gidiyor Aydın'da. 27tl bile pahalı sanki, en son 15 vermiştim sanki yaz sonu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Silecekle ilgili özellikle ford marka kullandığımız araçlarda, 0 km aracın üzerinde gelen silecekleri en az 3 sene her şartta sorunsuz kullanmamıza rağmen, sonradan dışarıdan aldıklarımızla birkaç kez cam tozluyken silince uçları hep bozuldu. serviste satılan eğer 0 aracın üzerinde gelen gibi ise ben dışarıda satılanların 3 katı para verip orjinal almayı tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tam emin değilim belki çakmasını yapmışlardır belkide orjinal bilemem. Silecek uçlarında ford logosu var ve küçük bir etiket vardı onu kullanımdan önce kaldırın yazıyordu, siyah rekte gittikçe sarıya dönüşür ibaresi vardı. Sanırım sileceğin ömrüyle alakalı..

Birde bende orjinaldan yanayım ama kaliteli ürünler varsa oda olur sonuçta araca zarar vermemek amaç..

Silecekle ilgili özellikle ford marka kullandığımız araçlarda, 0 km aracın üzerinde gelen silecekleri en az 3 sene her şartta sorunsuz kullanmamıza rağmen, sonradan dışarıdan aldıklarımızla birkaç kez cam tozluyken silince uçları hep bozuldu. serviste satılan eğer 0 aracın üzerinde gelen gibi ise ben dışarıda satılanların 3 katı para verip orjinal almayı tercih ederim.

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben aracımı yeni teslim aldığımda bile silecekler kötüydü.. 1.5 yıl zor dayandım.. bidaha orjinal silecek diye bişe duymak bile istemiyorum :) sanayiye gittim rastgele bişi taktırdım 20 liraya.. seneyede giderse yenisini taktırırım gitmezse ne ala.. bi ara arka sileceğide değiştirmem lazım onlarda ölü durumda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tam emin değilim belki çakmasını yapmışlardır belkide orjinal bilemem. Silecek uçlarında ford logosu var ve küçük bir etiket vardı onu kullanımdan önce kaldırın yazıyordu, siyah rekte gittikçe sarıya dönüşür ibaresi vardı. Sanırım sileceğin ömrüyle alakalı..

Birde bende orjinaldan yanayım ama kaliteli ürünler varsa oda olur sonuçta araca zarar vermemek amaç..

Bende var o etiketten :D Sapsarı şuan :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Marmara Forum'dan (Bauhaus galiba) yapı marketten aldım taktım. Gayet güzel. Bosch marka idi sanıyorum sol 72 sağ 70cm olan. Aynı silecek 2-3 türlü montaj şekline de uyuyor. Tanesi 26-29TL gibi.

Bundan oluyor:

http://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-Silecek-Takimi-2012-2015-Bosch-Aerotwin,PR-276.html

Bizim focus 3'ler de fotodaki fibi gecmeli sekilde mi montaj yapiliyor? Ben de buradan alayim bari. Bir de arka lazim bana ama..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizim focus 3'ler de fotodaki fibi gecmeli sekilde mi montaj yapiliyor? Ben de buradan alayim bari. Bir de arka lazim bana ama..

Yes başkan.Tırnağa bas çek bitti gitti.Ama silecek kolunun elinden kaçabileceğini ve camı kırabileceğini düşünüp cama havlu felan koymakta fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.