Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Silecek Tavsiyesi

Onur Solmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
  • 0

Abi dandik silecek camı çizer mi? Söylenti dolaşıyor ortalıkta ama

Dandik silecek, lastiği çok çabuk deforme olup metal kısmı cama değerse çizer.

Montaj sırasında cama lastik kısmın değdiğinden emin olmak gerek(Muzlarda bunun dışında bir olasılık zaten yok).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dikkatli olunması gereken bir şey,kol basıncı fazla gelirse lastiğin orta kısmı cama fazla baskı yapıyor ve o kısımda camda iz bırakıyor.Lastiğe baştan sona bakın her noktası eşit bassın,fazla baskı yapan yer hemen belli oluyor zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

anlamadım muz silecekler nasıl ki hem sileceği kim görecek adaş ne gerek var :kop: lastik değiş devam

Görünümde hiç etki etmez diyorsun onur ama acayip çok farklı bi görünüm katıyor.

Focus1 de muz silecek uç kısım ile değişiyor kolu değiştirmeye gerek yok.Araca özel almanızada gerek yok pahalı olur , cm ölcün öyle sipariş verin kendiniz takın ben çiftini 10 liraya almıştım 1 sene sorunsuz kullanmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimde silecek değiştirme zamanım geldi. Inwells marka var rbw galiba öyle bir marka var 26 lira. Silbak baktım o da 68 lira zaten orjinali az çok o paralara geliyor.

Birde muz silecek deniyor ? Focus 3lerdeki orjinal silecekler muz değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Birde muz silecek deniyor ? Focus 3lerdeki orjinal silecekler muz değil mi ?

Marmara Forum'dan (Bauhaus galiba) yapı marketten aldım taktım. Gayet güzel. Bosch marka idi sanıyorum sol 72 sağ 70cm olan. Aynı silecek 2-3 türlü montaj şekline de uyuyor. Tanesi 26-29TL gibi.   

Bundan oluyor: 

http://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-Silecek-Takimi-2012-2015-Bosch-Aerotwin,PR-276.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Marmara Forum'dan (Bauhaus galiba) yapı marketten aldım taktım. Gayet güzel. Bosch marka idi sanıyorum sol 72 sağ 70cm olan. Aynı silecek 2-3 türlü montaj şekline de uyuyor. Tanesi 26-29TL gibi.

Benimde kafam karıştı iyice çifti 26 lira o inwells markanın. Birde komple değişiyor sadece demir çubuk kalıyor galiba. Birde HB Sedan farki gördüm iyice karıştım :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

RBW puntoda kullanıyorum baya iyi.

http://www.n11.com/ford-focus-3-silecek-muz-tip-takim-hemen-kargo-P20819325?cid=604001&gclid=CLmlg7WBlMQCFbPKtAodSCcAHw

26,90 bu, Engin abinin dediği 74 lira. Değer mi 50 lira farka ?

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.