Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet, Scooter, 2 Tekerlikli Araçlar

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

Benim eğitim devam ediyor. :) 125lik sana yetti cumaya duke200 ile devam edersin dediler. Önümüzdeki ay a2 başvurusu yapmış olurum. Bu arada çizmeyi aldım. :)

Mertcan eğitime ekipman ile devam et. Çizme ile vites, kalın eldiven ile gaz kontrolü daha zor. Şimdiden alış. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim eğitim devam ediyor. :) 125lik sana yetti cumaya duke200 ile devam edersin dediler. Önümüzdeki ay a2 başvurusu yapmış olurum. Bu arada çizmeyi aldım. :)

Mertcan eğitime ekipman ile devam et. Çizme ile vites, kalın eldiven ile gaz kontrolü daha zor. Şimdiden alış. :)

Hep ekipmanla eğitim aldım zaten abi. Geçen gün Honda'nın 2. ve 3. seviye eğitimlerini önerdi benim hoca intercity park'taki css eğitimine gitme isteğimi görünce. Honda eğitimlerinden ve pistten sonra 250'lik yetmezse bana sövme dedi açıkçası :kıhkıh:

Yarın filan tekrar uğrayacağım duruma göre de Honda eğitimlerinin haftasonu olanlarının hepsi dolu, haftaiçine gelmek de sıkıntılı olur benim için. Bakalım ne olacak :)

Bu arada a2 başvurudan 1 ay sonraya filan yetişiyor abi onun da bilgisini vereyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi biskrem mi veriyim nabıyım günün yemeği konusunu silesim geliyor benim zaman zaman. Genel sohbete yemek karıştıranları da banlamalı :D:P

Yaptın çağırdın da "tokum", "yeni yemek yedim", "ben sevmem", filan dedim de haberim mi yok la?

Biber,kabak ve patlıcanın 3'ünden kabakla biraz aram var diğerleri olmasa da olur diyecem ne biçim zevkin var diyeceksin şimdi :D

Mertcan biz kilolu adamlarız :D bırak motoru falan :D alsak mı birer tane cherroke :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya senide böyle kültigin ve çetesi gibi adamlar gıstırırsa :D :D Forumun sticker'Inımı göstercen :smiley2k:

Dayağımızı yeriz ya.

Vallaha dayak yiyim de rahat edin la forumcanak Ozan başta olmak üzere :D

Tamam kıyafeti bitirince vericem size copları sopaları canlı test edeceksiniz üzerimde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep ekipmanla eğitim aldım zaten abi. Geçen gün Honda'nın 2. ve 3. seviye eğitimlerini önerdi benim hoca intercity park'taki css eğitimine gitme isteğimi görünce. Honda eğitimlerinden ve pistten sonra 250'lik yetmezse bana sövme dedi açıkçası :kıhkıh:

Yarın filan tekrar uğrayacağım duruma göre de Honda eğitimlerinin haftasonu olanlarının hepsi dolu, haftaiçine gelmek de sıkıntılı olur benim için. Bakalım ne olacak :)

Bu arada a2 başvurudan 1 ay sonraya filan yetişiyor abi onun da bilgisini vereyim :)

250lik pistte falan az gelir belki de trafiğe alışmak asıl önemli olan. :) Ehliyeti biliyorum uzuyor ama mühim değil zaten hemen motor almaya soyunmam. Bizim motor fonu eşimin yüksek lisans eğitimine gidiyor. Yoksa eğitim sonrası kawasaki er6n, Yamaha xj6 falan bakabilirdim yani. Hoş motoru alıp üzerine yine iki üç ay kendi motoruma eğitim alacaktım ama böylesi daha hayırlı oldu. :) artık alsamda ikinci el düke 200 falan alırım ki daha sağlıklı sonuçta.

Bu arada eldiven veya botla birine azıcık dokunman yeter. :) Levye gereksiz yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de sen 180'i zor geçen arabanla diyelim ki 320d'li bir psikopat karşısında ne yapmayı planlıyosun?

dinlendim biraz :D konunun buralara gelme sebebi senin rusları gösterip ahada kapıyı kitliyorum demen. benim öyle dertlerim zaten yok yani. hatta inmeye meğilliyimdir genelde bazen mala bağlayıp cam bile açmışlığım var :D

road rash diye oyun vardı çok eski, motorla yarış yaparken zincir ve beyzbol sopasıyla yandakilere dalıyoduk bi düşün derim :D :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dinlendim biraz :D konunun buralara gelme sebebi senin rusları gösterip ahada kapıyı kitliyorum demen. benim öyle dertlerim zaten yok yani. hatta inmeye meğilliyimdir genelde bazen mala bağlayıp cam bile açmışlığım var :D

road rash diye oyun vardı çok eski, motorla yarış yaparken zincir ve beyzbol sopasıyla yandakilere dalıyoduk bi düşün derim :D :D

Mermiye kafa atan emmoğlularla motosiklet çetesi kurucam ben.

Ghost Rider'dan neyimiz eksik :kop::P

http://youtu.be/kc-J53XKF_k

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.