Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet, Scooter, 2 Tekerlikli Araçlar

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

@Engin Uzunoğlu, Abi sen babama çok benziyorsun :) Ne bisiklet aldı bana ne motorsiklet. Ehliyeti aldım arabayı da kendim aldım artık :D

He he. Ilk arabamın tüm parasını ben ödedim. Fakat tüm maaşımı taksite verdigim için harçlık vermişti. :) bu araba da bile peşinata destek atmıştı mesela. Yani kıssadan hisse aşağı yukarı otuz yaş civarı insan biraz daha sakinleşip duruluyor. Ben kendimden ornek alarak konuşuyorum. Ama ondan önce arkadaş ortamı, gençlik hevesler vs etkili oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bisiklet alayım diyorum...bir arkadaşın arkadaşı satıyormuş bisikletini...scott marka 500tl...tam modelini bilmiyorum...balıkesirde 5-6 km git gel yapılacak nasıl bir bisiklet alayım?

Scott 500 tl ucuz valla. Çok pahalı markadır. Modelini öğren.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada motorsiklet değil motosiklet. "R" yokmuş, geç keşfettiğim iyi olmadı da düzeltirim hepsini şimdi 5 dakikaya :)

Yav konuyu kirlettik.

Çok da konudışı değil yav. Zaten kaç kişi okuyordur :D

Anlamak istemiyorsun ki niye yorulayım yazarak :D

Anlamaya da çalışıyorum oysaki.

Vallahi California Superbike School öncesi/sonrası bir iletişim kursuna neyim gideceğim sinir oldum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 de almış...yarın öğrenirim modeli...

katlanır bisikletler için ne diyorsun abi? aslında ilgim onlara...beğeniyorum onları...

Katlanır olması anlamlı ise al. Lastik çapları küçük daha çok yorar. Katlanır taşınır olması önemli ise al.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diksiyon, hitabet, yemek yeme, vücut dili eğitimlerine gitmek daha mantıklı :)

Vücut dilini az çok biliyorum, araştırdığım ve üzerine 2-3 belgesel izlediğim bir konu, yemekte de baya bilgim var ancak uygulamada çok kolay kaçıyorum. Diksiyona gitme gereği duymadım pek fazla konuşmadığımdan, hitabet de aynı şekilde.

Babası okumuyordur burayı inşallah.

Ne kast ederek söylediğini anlayamadığım için yorum bile yapamadım ona.

Alıntılar içindekiler hariç tüm R'leri uçurdum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.