Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motosiklet, Scooter, 2 Tekerlikli Araçlar

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

Dünkü GoPro deneyimlerim. Saçma titriyor.

Kamera motora mı bağlı? Nette düşük-yüksek hız çok güzel videolar var. Bağlantı aparatı ile de ilgili olabilir. Aslında aşırı rahatsız edici değil titreşim, ama daha iyi olabilir. Bir de ses mikrofon motora fazla yakın olduğu için  patlamış bazen.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kamera motora mı bağlı? Nette düşük-yüksek hız çok güzel videolar var. Bağlantı aparatı ile de ilgili olabilir. Aslında aşırı rahatsız edici değil titreşim, ama daha iyi olabilir. Bir de ses mikrofon motora fazla yakın olduğu için  patlamış bazen.  

Abi motorda ön tekerin üzerindeki korumaya bağlı. Saçma titriyor. Su geçirmez olmasına rağmen ses çok fazla geçirmiş de ses açısından önemli bir şey yok zaten.

Normalde kaska takmak en mantıklısıymış titreşimi engellemek için de onun aparatını yapıştırmak gerekiyor, kendi kaskım da olmadığından o mümkün değil şimdilik.

Ama pek hoşuma gitti gopro işi. Ciddi ciddi satın alabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çift taraflı bant işini görür. ;)

GoPro'nun kendi aparatı var direkt abi, üzerinden 3M bantıyla geliyor da tahmin edilebileceği üzere tek kullanımlık. Kendime GoPro ve kask alırsam onu kullanırım muhtemelen.

Bunda 03:50'de motoru yatırayazdım çamura girmemle :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk video gizliymiş, göremedik.  

Düzelttim abi hepsini.

Uzun yol tecrübesi 

Yarın Bilkent'te:

https://www.facebook.com/events/689078587858069/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

Kötü kötü bahaneler bulup bizimkilerin buluşmasından kaçıp buna mı gitsem ne yapsam :kıhkıh::P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana aynaya bakmak lazım gibi geldi.  

Ooooo...nasıl bir 6.hisdir bu..tüylerim diken diken oldu..

İletiler birleştirilince garip olmuş tabi.

Bu video için değil de genel olarak demiştim ben. Dönme ihtimali olan adamda bir kelek sezebilmek önemli.

Tabi iyi araba sürücüsüyseniz zaten sizde insanların dönmeden önce refleksle yaptıkları hareketleri tespit edebilme alışkanlığı vardır, şerit değiştirmeden önce değiştireceği şeride yaklaşmaları veya aynaya bakmaları gibi.

Bu büyük avantaj olsa da yeterli değil malesef bence.

Bu arada bu cumartesiymiş ehliyet sınavım, hayırlısıyla ehliyete kavuşcam :)

Bunu da bugün çektim, Servet başgana gelsin. Kaskı özellikle seçmedim ilk günler haricinde hep bunu kullandım da jeton bugün düştü  :kıhkıh: />

mXCXO0Q.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.