Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

9 dakika önce, Kadir Mermer said:

Ben serdar abinin elm 1.5v ile denedim bu versiyonu değişik bi elm fayda eder mi?

Serdarın elmnin çalıştığını biliyoruz yani sorun elmde olmamalı bu durumda ama nerede bilmiyorum.

Yinede birde 0.8.4 ile dene bazen bişeyi yaparken başka bir yer bozulabiliyor, şimdiye kadar farkedilip düzeltilirdi ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 26.01.2016 at 10:58, Mustafa Demirtaş said:

Yararlı bilgiler için emeği geçen herkese teşekkürler. Foruma yeni üye oldum. 08 Mondeo Trend manuel vites aracım var. Bu uygulamalardan hangisi mondeo ya uygun olabilir? 

-Anlık yakıt tüketimi

-Otomatik kapı kilitleme

-Yokuş kalkış desteği (en az ihtimal verdiğim 1.özellik)

-Uygulanabilecek diğer alternatifler

Fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdarın elmnin çalıştığını biliyoruz yani sorun elmde olmamalı bu durumda ama nerede bilmiyorum.

Yinede birde 0.8.4 ile dene bazen bişeyi yaparken başka bir yer bozulabiliyor, şimdiye kadar farkedilip düzeltilirdi ama.

Tamam abicim bide onu deniyim sonucu yazarım teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En başından dediğim gibi sorun sürümden kaynaklı diyorum ben.. Bakınız farklı elm deneyenler olmuş ancak hata aynı dediğim gibi.

Evet 2015 aralıkta yeni sürüm çıkmış ben onu da denedim ancak yine aynı hata. Demek ki bu sorunun halledileceği yeni bir sürüm lazım.

Yabancı forumlarda da baktığım kadarıyla sorun sürüm. Yani araçların bazılarını henüz desteklemiyor ya da araç izin vermiyor. Yani bu özellik kapanmış bağlanmasına izin verilmiyor.

Erol A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1Mb94Y.jpgMerhaba, 

Aranıza yeni katıldım, 

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/usb-elm327-arac-ariza-tespit-cihazi-turkce-prog-203463042  bu ürünü satın alsam yeterli olacak mı ? kısaca herhangi bir elm327 işimi görürmü ? 
aracım 2011 focus 3 hb trend bu özellikleri aktif edebilirmiyim ? 
teşekkürler

Park lambaları PHOTON 6 BEYAZ SMD Ledli T10 düşünenlere tavsiye ederim..

Ahmet Sabo tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim az önce 0.8.4 sürümüyle denedim aynı hatayı aldım sanırım olmicak, aklıma tek seçenek geliyor lastik basınç sensörü taktırmak lastiklere ama oluyor mu veya fiyatı nedir herhangi bir bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.