Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Araç hareketlendikten  kısa bir süre sonra kapılar kitlense iyi olurdu

10 km hızı görünce kapılar otomatik kilitleniyor

Osman abi bende bu özellikleri acmak istiyordum oto kapı kilitleme ve lastik basınç yardımcı olursan sevinirim

tabi bana özelden mesaj atın telefonlaşalım yardımcı olmaya çalışırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar manisada bana yardımcı olabilecek olanınız varmı .....focus 3 style manuel vites benzinli

Manisa da yapan vardı konunun içinde aratırsanız bulursunuz.Yardımcı olacaklardır.Ayrıca konuyu okuyarak kendiniz de yapabilirsiniz gerekli malzemeler varsa tabi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediklerinizi tam yapmama rağmen malesef aracım arıza verdi ve sonucunda serviste reset atmak zorunda kaldık. Bu seferde başka sorunlar meydana geldi.

Otomatik kilit ile hillholder aktif etmem sonucunda , hillholder sonrası araçta ABS ,El freni ve çekiş kontrol simgesi sürekli ekranda sürekli yanmakta ve hepsinin çalışması durmakta ,FORScan ile tarama yaptım , reset atılmadan önce hatalar bunlardı.

reset atıldıktan sonra ışıklar söndü fakat ayarlarda çekiş kontrol açma /kapama seçeneği hiç yok. Tekrar FORScan ile aradığımda aynı sorunlar var gibi 

Bu sorunları nasıl halledebilirim FORScanda böyle çıkması normal değil gibi anlayan forum üyelerinden yardım bekliyorum .

Makyajlımı? http://ford.xtlt.ru/ab/buradan fabrika değerlerini yükleyin sonrasında forscanle hataları silin, (koyduğunuz ekran tarama ekranı, soldaki dtc kısmına geçip clear dtc yapın). Herşey normale dönerse tekrar deneyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.