Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
“ER-OL
Aydın Baran

İlginç Sahibinden.com ilanları (Araç Satma Yeri Değildir, BKZ: Satılık Kategorisi)

Bu konuda 990 ileti var
26 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Burda satıcı üçkağıtçı değil sadece başlığı biraz abartmış yanlış açıklamış.Sadece bu model ve donanımda başka yok Özel siparişle geldi deseydi daha doğru olurdu.Bu araçtan başka yok burası kısmen doğru çünkü ilk gelen 1.6 ecoboostlar titanium ve tit. x olarak 2011 model ve çok az 2012 model olarak geldi  bu araç 2013 model ve sport paker var ,Tr ye sadece 1 tane özel siparişle gelmiş çünkü Otasan 2012 de bu aracı sadece siparişle getirtti ve bu ilandaki araçtan başka  bu donanım ve bu modelde  yok sonradan ST yapılanlar ayrı olay

Özel sipariş olduğu için mi Nisan 2013'e kadar fiyat listesinde kalmış :) Özel falan değil sonuç olarak, azdır evet her 1.6 eb gibi.

https://www.focusclubtr.com/topic/1508-yeni-ford-focus-tüm-zamanların-fiyat-listesi-yorumsuz/?do=findComment&comment=158360

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
32 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Özel sipariş olduğu için mi Nisan 2013'e kadar fiyat listesinde kalmış :) Özel falan değil sonuç olarak, azdır evet her 1.6 eb gibi.

https://www.focusclubtr.com/topic/1508-yeni-ford-focus-tüm-zamanların-fiyat-listesi-yorumsuz/?do=findComment&comment=158360

Özel siparişle dediğim olay yani yurt dışından birkaç ayda siparişle geliyordu TR de hiçbir bayide yoktu araç .2012 den sonra ozel siparişle geldi araç şuan piyasadaki 1.6 Eb lar ise focus3 yeni çıktığında bazi bayilere gönderilen araçlardır ,2012 ortalarından sonra özel sipariş dışı 1.6 Ecoboost gelmedi bu ilandaki araçta kişinin siparişle getirttiği araç ilan sahibide olayı biraz abartmış o ayrı konu

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
6 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Özel siparişle dediğim olay yani yurt dışından birkaç ayda siparişle geliyordu TR de hiçbir bayide yoktu araç .2012 den sonra ozel siparişle geldi araç şuan piyasadaki 1.6 Eb lar ise focus3 yeni çıktığında bazi bayilere gönderilen araçlardır ,2012 ortalarından sonra özel sipariş dışı 1.6 Ecoboost gelmedi bu ilandaki araçta kişinin siparişle getirttiği araç ilan sahibide olayı biraz abartmış o ayrı konu

Özel siparişten anladığım çok farklıymış benim :) Hepsi (beyaz sedan hariç :zha: ) özel sipariş o zaman :D Bu kadar boş gevezelik bana kafi :)  Hala bu kadar emin konuşmaların hoş olmadığını ileteyim hocam :) Arabalar arada sırada hep sipariş geçiliyordu sadece genel parkta bekliyor bayide değil.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Özel siparişten anladığım çok farklıymış benim :) Hepsi özel sipariş o zaman :D Bu kadar boş gevezelik bana kafi :)  Hala bu kadar emin konuşmaların hoş olmadığını ileteyim hocam :) Arabalar arada sırada hep sipariş geçiliyordu sadece genel parkta bekliyor bayide değil.

TR de yoktu araç, bayiye verdiğimiz siparişteki araçlar hepsi TR ye girmiş olan araçlardır ,1.6 Eb lar ise bizim siparişimiz üzerine yurtdışından Otasan'ın getirttiği araçlardır (2012 den sonraki) zaten 2 kişi bu şekilde istedi sanırım 2013 model 2 araç dışında görmedim ben,diğer araçlar zaten TR de bi köşede bekliyor kişinin siparişi üzerine uygun olan seçilip satin aldığı bayiye gönderiliyor ,ne demek istediğim anlaşıldı diye düşünüyorum :)

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
8 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

TR de yoktu araç, bayiye verdiğimiz siparişteki araçlar hepsi TR ye girmiş olan araçlardır ,1.6 Eb lar ise bizim siparişimiz üzerine yurtdışından Otasan'ın getirttiği araçlardır (2012 den sonraki) zaten 2 kişi bu şekilde istedi sanırım 2013 model 2 araç dışında görmedim ben,diğer araçlar zaten TR de bi köşede bekliyor kişinin siparişi üzerine uygun olan seçilip satin aldığı bayiye gönderiliyor ,ne demek istediğim anlaşıldı diye düşünüyorum :)

Sahibinden.com'a göre bilgi veriyoruz evet bunu anladım kesinlikle :) Dediğim gibi beni aşar bundan sonraki muhabbet. Ve özel sipariş falan değil bu kadar net konuyu konuşuyor olmak bile saçma bence. 

Ne özeldir örnek vereyim: Makyajsız Siyah ST var ülkemizde işte o özel sipariş.

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
11 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sahibinden.com'a göre bilgi veriyoruz evet bunu anladım kesinlikle :) Dediğim gibi beni aşar bundan sonraki muhabbet.

sahibinden com değil sadece ,ben ecoboost alacaktım 2012 yazında 0km bayi Otosanla iletişime geçti ve bu aracın hiç bir bayide ve ellerinde olmadığını söyledi ve özel sipariş ile yurtdışından birkaç ayda getirttirilecegini söyledi TR de 1.6 Ecoboostlarin ilk gelenler hariç hiçbir yerde ve Otasan'ın araçları  beklettiği yerde olmadığını söyledi .Eger isterseniz özel sipariş geçeriz yurt dışından birkaç ay içinde gelir dedi.Yani sipariş dışında Otosan 2012den sonra bu aracı getirtmedi.Bu ilandaki araçta bu şekilde siparişle gelmiş araç 1 tanede külkahve sedan var bu iki araç dışında ben görmedim umarım anlatabildim

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
13 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ne özeldir örnek vereyim: Makyajsız Siyah ST var ülkemizde işte o özel sipariş.

başka söz kalmamış ama ben lafımdan geri kalmıyayım.

öğretmenin söylemi doğru olaydı vag grubu hep özel sipariş geçmiş beya, bu nasıl bi mantık hatası.

önceki araçlarımın hiçbiri bayide yoktu en az 2-3 ay beklemişimdir. demekki ben hep UNIQ araçlara binmişim daha neler. 2010 kasımda astra siparişi geçtim. grinin bilmemne tonunu (gece farklı görünüyor gündüz farklı) görmüştüm o olsun dedim illa. 2011 ocakta teslim aldım. bu araçta mı bir tane; hadi canım :)

2 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
12 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

bu araçta mı bir tane;

Sen bana söyleseydin sana en özelinden beklemeden ayarlardık 😜

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sen bana söyleseydin sana en özelinden beklemeden ayarlardık 😜

o zamanlar seni tanımıyordum ki abi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 atmosferik manuel beyaz sedan trendx için 1 ay bekledik,elde yok,bekleyen yok hepsi satılmış dendi. 

Özel sipariş araç almışızda haberimiz yok :smiley2k:

3 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
araç filolarının ençok yercih ettiği model  normal beklemeniz

Dizel değil ama bizim araba,benzinli

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
10 saat önce, Mustafa Uysal yazdı:

Dizel olsun otomatik olsun renk paketi olsun ucuz olsun ve beklemeyeyim diyenler, buyurun...  

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-aaaaaaaaaaaaaaaa-463311236/detay

Hocam direksiyonlari takaslamazlar mi bize :)

Gerci focusla kuganin direksiyon aynimi bilmiyorum

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.