Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Mondeo Türkiye'de !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Mondeo'nun ta kendisi.. Amerika'da Fusion diye geçiyor ismi.. Avrupa ismi Mondeo..

yani kasa olarak mondeo kadar büyükmü? 1 yıl 2008 titanium otomatik mondeo kullandım tadı hala damağımda malum 2000 motor ve mazot un nerdeyse benzini yakalaması bizi birbirimizden ayırdı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Patron bu fotoyu sen mi çektin? Çektiysen canlı görünümü ile sende "güçlü" etkisi uyandırdı mı? Yoksa güncel mondeo gibi emekli arabası imajı devam ediyor mu?

Çekmedim hocam ayrıca emekli arabası etiketini güncele de yerleştiremiyorum

yani kasa olarak mondeo kadar büyükmü? 1 yıl 2008 titanium otomatik mondeo kullandım tadı hala damağımda malum 2000 motor ve mazot un nerdeyse benzini yakalaması bizi birbirimizden ayırdı :)

Sitemizdeki Mondeo kategorisini inceler misiniz?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekmedim hocam ayrıca emekli arabası etiketini güncele de yerleştiremiyorum

Sitemizdeki Mondeo kategorisini inceler misiniz?

inceledim. çektiğiniz resim hacim olarak beni yanılttı mondeo dan küçük gibi geldi gözüme. eylül ayından beri sitenizi geziyorum ama her sferinde focus 3 , focus 3 , focus 3 :) focu 3 ile ilgili gezmediğim konu kalmadığına emin olabilirsiniz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl mı durmuş ? Gitmiş kaldırımın ortasında üstüne üstlük engelli yolunda durmuş :D

Neyse konumuz bu değil gayet cazibeli ...

Zaten her yerde yok engelli yolu olan yere de millet park ediyor ya deli oluyorum!

Araba bencede çok çekici ve karizmatik çok beğendim :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni mondeo gerçekten de çok hoş olmuş birde aracın gerçeğini görebilseydik çok iyi olacaktı böyle fotolarla olmuyor bu taraflara auto show fuarı falan gelmiyorki gidip görelim :) ilerde almayı düşündüğüm araçlardan birisi heleki 1.6 güçlü bir dizel motor veya ecoboost 5.5 litre civarı tüketim yapan güçü bir motorla gelirse D sınıfı alacağım tek araç olur :) Hadi hayırlısı bakalım ...

Canlı olarak görsek merağımızı yeneriz de de de.. :D

bende aynı şeyi düşünüyorum valla Nihat Abi aracın foto yerine gerçeğini görseydik  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçtan foto almak yasak mıydı Yakup?Arkasını da çekeydin şunun diycektim ki senin çekmediğini gördüm: :kıhkıh:

Volvoları pazara yollar bu araba süper görünüyor 

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o plaka olduktan sonra heryere park eder kanun manun kalmaz malesef :(

Konsolosluk araçları için;

PARK YERİ TAHSİSİ TALEPLERİ

Park yeri tahsisi taleplerinin değerlendirilmesinde 1) karşılıklılık ilkesi, 2) fiziki imkanlar, 3) kent trafiğinin bu düzenlemelerden olumsuz etkilenmemesi gibi kriterler göz önünde bulundurulmaktadır.

Park yeri talepleri Dışişleri Bakanlığınca yapılan ön değerlendirme sonucunda uygun görülürse, nihai karar için icracı makam olan yerel yönetimlere iletilmektedir. 

III. TRAFİK CEZALARI

Fahri konsoloslar bu alanda muafiyeti yoktur. Trafik kurallarına titizlikle riayet edilmesi ve cezaların ödenmesi gerekmektedir.

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konsolosluk araçları için;

PARK YERİ TAHSİSİ TALEPLERİ

Park yeri tahsisi taleplerinin değerlendirilmesinde 1) karşılıklılık ilkesi, 2) fiziki imkanlar, 3) kent trafiğinin bu düzenlemelerden olumsuz etkilenmemesi gibi kriterler göz önünde bulundurulmaktadır.

Park yeri talepleri Dışişleri Bakanlığınca yapılan ön değerlendirme sonucunda uygun görülürse, nihai karar için icracı makam olan yerel yönetimlere iletilmektedir. 

III. TRAFİK CEZALARI

Fahri konsoloslar bu alanda muafiyeti yoktur. Trafik kurallarına titizlikle riayet edilmesi ve cezaların ödenmesi gerekmektedir.

tamam abi kanunda öylede pratikte öyle olmuyor malesef, neyse konuyla alakası yok burada kalsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.