Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple, 22 Ekim'de Ipad Için Etkinlik Duyurdu

Önerilen Mesajlar

Apple 22 Ekim'de yeni iPad için tanıtım yapacak. 

Eskisi gibi doğru düzgün sızıntı yok ama Mini iPad için Retina ekran kesin gibi bana göre, ek olarak yeni ipad'de de Touch ID olabilir ve tasarımı mini gibi veya iphone gibi olabilir.

22 Ekim'de bu başlık güncellenecektir.

iPad düşünenler, beklesin! :yeah: demektir bu yazı :)

apple_oct_invite.jpg

Bu da geçici foto (Mini Modelinden)

ipadmini-handheld.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son 10 saat etkinliğe bu arada merak edenler için Nokia'nın canlı tanıtımı şuan. 

Lumia 1520 ve Tablet Lumia 2520 var..

http://www.pcadvisor.co.uk/news/mobile-phone/3474626/nokia-world-launch-event-live-live-video/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bugün yeni Ipad ler açıklanacak...

Şuana kadar gördüklerimiz yeni olanların çoğu EOL olacak...  fakat şuan türkiyede mağaza ve Apple mağazalarda bu ürünlerden yüzlerce var..

Bu ürünler tükenmeden yenilerin fiyatı doğal oalrak yüksek olur...  fiyat yapısının oturması 3 ayı alır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple mağazası sadece apple store dan ibaret diil..

Apple da AAR ve APR die program var.. bu programa üye olup sözleşme yapmaya hak kazanan firmalar mağaza açıyorlar...

Lidya Pupa Artı gibi.. sadece apple ürünleri satıyorlar... ve yetkili olarak satıyorlar.. bunun yanında teknosa vatan bimeks Mmarkt hibi yapılar var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple mağazası sadece apple store dan ibaret diil..

Apple da AAR ve APR die program var.. bu programa üye olup sözleşme yapmaya hak kazanan firmalar mağaza açıyorlar...

Lidya Pupa Artı gibi.. sadece apple ürünleri satıyorlar... ve yetkili olarak satıyorlar.. bunun yanında teknosa vatan bimeks Mmarkt hibi yapılar var...

Hepsi reseller vb biliyorum ama bunlar apple mağazası değil :) İşin içinde olan biri olarak konuşuyorum :) Neyse aynı şeyleri anlatıyoruz. 

Son 1 saat 50 dakika

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.