Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

O Zamanlar Ve Şimdi

Önerilen Mesajlar

2 ünlük iş seyahatimde ipad in çok pratik ve gerekli bir alet olduğuna kanaat getirdim.

Tecrübelere güvenin :P Apple Sizi, sadece sizi düşünüyor...Klişeleri yıkıyor...Akıllıyım diye geçinenlere dersini vermeye devam ediyor.. :zha:

O yüzden TOP Comp.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tecrübelere güvenin :P Apple Sizi, sadece sizi düşünüyor...Klişeleri yıkıyor...Akıllıyım diye geçinenlere dersini vermeye devam ediyor.. :zha:

O yüzden TOP Comp.

Uygarlık savaşındaaaa,

Bayrağı o taşıyooooor,

Her gücü oooooooooo aşıyooooor...

aklıma bu geldi..

ya şaka bir yana param olsa apple alırım ama pahalı, ondan alamıyorum, itiraf ediyorum buradan, evet.. Misal Almanya'ya gittiğimde kelepir iphone 4s düşürürsem direkt alırım zerre acımam..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart user için iyi cihazlar, kullanımı kolay, öğrenmesi kolay, kullanışlı, aksesuarı çok, app çok karşılığında pahalı. Telefon ve tablet için çok sevemedim. Bence laptop olarak çok daha güzel cihazlar. Kullanımı keyif veriyor.

PAHALI, PAHALI,PAHALI Fakat mesela üst düzey android cihazlara baktığınızda onlarda çok pahalı. Fiyat farkı çok çok az yada yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yine ucuza geliyor doğubank'tan.. nasılsa gideceğim kasımda almanya'ya..

Buarada müzikten keyf alanlar iPhone faktörünü de unutmasın diğer tellerde bu kaliteyi bulamazsınız :kıhkıh: iPod ;) nedir biliyorsunuzdur :D:kıhkıh:

Zvallı elemanın biri

Geçenlerde Iphone'umu satıp Samsung Galaxy S3 aldım ve açıkçası Iphone'dan sonra sesten hiç memnun değilim. Şimdi bir kafa üstü kulaklık (Sennheiser HD 25-1ii alacağım sanırım) ve Dac istiyorum. Acaba sizin önerileriniz nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O yüzden TOP Comp.

Hakkatten aranıyon yine bi başlıycaz tartışmaya teee akşam olucak :)

Buarada müzikten keyf alanla

Bak bu konuda kesinlikle hak veriyorum sana bende neyse o iphone müzik ve ses kalitesinde rakipsizdir.Kulaklıkla muazzam güzel bir ses kalitesi vardır.Kendi geliştirdiği itunes ile çok iyi bir yazılıma sahiptir.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.