Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple, 22 Ekim'de Ipad Için Etkinlik Duyurdu

Önerilen Mesajlar

Abi 160 mb indi düşün işte normalde internetim hızlı olurdu şaşırdım.. Okulda olmak vardı şimdi 

Bölgesel problem olmalı. Benim bağlantı 16lık. Sanırım bir saatte 4gb civarı inecek. Helal olsun ama server yavaşlatmıyor hızlı çektiriyor. 3,45 oldu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ttnet'te nerede ne zaman neden problem olacağını ttnet dahil kimse bilmiyor, bilemiyor malesef...

Düzgün bir çevirici alıyım da öyle update yapayım ben, biraz fazla ısınıyor gibime geliyor.

Burayı kontrol edersin artık

http://www.apple.com/osx/specs/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey bende yeterince işin içindeyim...

Türkiye distirbitöründe çalışıyorum :)

Az kaldı işte yeterince sizin patronlar sömürdü ülkeyi :) Bundan sonra millet apple nedir öğrenecek inş. 

Bizimkide inmiş :yeah:

post-1-0-81501100-1382515461_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az kaldı işte yeterince sizin patronlar sömürdü ülkeyi :) Bundan sonra millet apple nedir öğrenecek inş. 

Bizimkide inmiş :yeah:

attachicon.gifScreen Shot 2013-10-23 at 11.02.20 AM.png

Yakup bey bence haddinizi aşan bir cümle kurmuşsunuz... benim nerede çalışitığımı yada patronumun kim olduğunu bilmeden ahkam kesmenizi cahilliğinize veriyorum...

lütfen Apple türkiye operasyonu öncesi hangi distirbitörü atadı... türkiyede her noktada Apple nasıl yaygınlaştı.. ve gerçek pazar doğru fiyattan nasıl doyuruldu ve bu potensiyel üzerine apple türkiye operasyonunu başlattı bir araştırın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey bence haddinizi aşan bir cümle kurmuşsunuz... benim nerede çalışitığımı yada patronumun kim olduğunu bilmeden ahkam kesmenizi cahilliğinize veriyorum...

lütfen Apple türkiye operasyonu öncesi hangi distirbitörü atadı... türkiyede her noktada Apple nasıl yaygınlaştı.. ve gerçek pazar doğru fiyattan nasıl doyuruldu ve bu potensiyel üzerine apple türkiye operasyonunu başlattı bir araştırın...

Biliyorum zaten arastırmama gerek yok. Valla ben halka mal olmuş ve hatalar yapan birine bu kelimeyi kullanırım çünkü sömürülen benim başkası değil. Siz bir çalışan olarak böyle savunmanız garip bence yarın nerede olduğunuz belli değil. Asıl cahil demeniz saçma bu ülke de 2 distir. var ve patron (yonetimi) da ortada. Bence siz haddinizi asmaktasnz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyorum zaten arastırmama gerek yok. Valla ben halka mal olmuş ve hatalar yapan birine bu kelimeyi kullanırım çünkü sömürülen benim başkası değil. Siz bir çalışan olarak böyle savunmanız garip bence yarın nerede olduğunuz belli değil. Asıl cahil demeniz saçma bu ülke de 2 distir. var ve patron (yonetimi) da ortada. Bence siz haddinizi asmaktasnz.

Halka mal olmuş ve hata yapan ve sömüren açıklayın ozaman bilelim.. bunları benim çalıştığım şirketim yada patronumun yaptığını nasıl ispatlıcaksınız?

Ben çalışan olarak savurunurum.. siz benim bugün yarın nere oldğumu düşünmeyin..

bu konuda haddimi aşacak hiç bir durum yok..

Bu sömürülme konusu olunca :)

Ben yanlış mı biliyorum, bizim fiyatların Avrupa ile eşit olduğunu sanıyordum. Yani Amerika hariç pek ucuza ürün alamıyorsun. 

Engin bey

yıllardık tek elden kuru düzenle giden bir yapı vardı.. örneğin 1000usd de ürünü alıp %20 kar koyup sonra bunu 1200€ satan bir yapı...

dolayısı ile öncesinde bu konuda çok faiş fiyatlara ürün alanlar oldu...

ilk başta dağıtıcı olarak yaklaşık bir yıl satışı yapan ve çok küçük marjı olan ama gene tek elden ürün almak zorunda olan bir firma eklendi sornada bu firma Türkiye distiribtörü oldu...

Yani iki dişti oldu.. bu süreçte ne değişti...

€ dan $ a geçildi yani gerçek fiyatlara... Türkiyede 5-10 yere diil... tüm türkiyeye imkanlar sağlandı.. üniversitelere özel çalışmalar.. bu fiyatlar eskisi gibi yapıda satılarak olmadı...Apple ikinci distiyi açıklamadan öncede TL çevirdi.. çünki çalışmaları ve potansiyeli net gördü...

Ve türkiyeye giriş yaptı.. tahmini bir kaç tarih verdi ama tam olarak tarihler tutmadı.. haziran eylül derken şuan ocakda tam yapı gelişmesi... ve kendi store larını açması ve teknik hizmetit amamen kendi eline geçirmesi bekleniyor...

Ayrıca bayilerine kurumsalşda ayrı firma yapısına geçmelerini ve yetkili bayi olan herkese de mağaza açma yaptırımlarını ekliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.