Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karşınızda Mini Ipad - 4.nesil Ipad -

Önerilen Mesajlar

Buarada gözden kaçmasın 6 ay sonra 3rd nesil ipad'de yenilendi yani 4th nesil çıktı..

işlemci değişti,lighting felan eklendi..yani şuan piyasada ki yeni ipad'ler eskidi bilginiz olsun

Fiyatları eskisi ile aynı, yama gelmiş gibi oldu yani cihaza ama çok iyi işlemci 2 kat hızlı batarya aynı aksesuarlar iyi olmuş.

Ben mini iPad'i beğendim, alabilseydim keşke..

Mini ipad sadece 308 gram hemde 650 TL :(

Birde 13.3 Retina istiyorum o biraz pahalı 3.300 lira 1500 benimkini saysak 1.800 tl lazım :D bir yerden 2.500 tl çıksa keşke :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kablo vs değişikliği birde ısınmaya el atılmış olabilir :yeah:

Aslında şimdiki çok yeterliydi. Gördüğüm yeni işlemci ve gpu, alttaki yeni bağlantı noktası, daha hızlı wifi. Bunu anlamadım wifi n standartı vardı. Çift kanal gelmiş sanırım.Çift antenle iki kat hız gibi birşey sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buarada gözden kaçmasın 6 ay sonra 3rd nesil ipad'de yenilendi yani 4th nesil çıktı..

işlemci değişti,lighting felan eklendi..yani şuan piyasada ki yeni ipad'ler eskidi bilginiz olsun

Fiyatları eskisi ile aynı, yama gelmiş gibi oldu yani cihaza ama çok iyi işlemci 2 kat hızlı batarya aynı aksesuarlar iyi olmuş.

Ben mini iPad'i beğendim, alabilseydim keşke..

Mini ipad sadece 308 gram hemde 650 TL :(

Birde 13.3 Retina istiyorum o biraz pahalı 3.300 lira 1500 benimkini saysak 1.800 tl lazım :D bir yerden 2.500 tl çıksa keşke :D

6 ay sonra yine ipad i güncelledik diye yenisini çıkarmasınlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani ?

Düşünürsen, olamayacağını anlarsın :)

e yaptılar işte...sonra niye olmasın? 6 ay önce lighting falan akıllarında değilmiydi ki? jobs sonrası apple ın değiştiğini söyleyen yazılar görüyorum...jobs 7inch tablete karşıymış mesela...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e yaptılar işte...sonra niye olmasın? 6 ay önce lighting falan akıllarında değilmiydi ki? jobs sonrası apple ın değiştiğini söyleyen yazılar görüyorum...jobs 7inch tablete karşıymış mesela...

Biraz düşün dedim, acele etme :) kasa olarak düşün.. Değişsin apple ne yapalım, ürünlerine bak beğeniyorsan al, steve manyağı değilim ben o yüzden pek bağlamıyor.. ayrıca 7 inc değil zaten 7.9 inc yani 8.0 diyebilirsin buna ;) kapito?

Böyle abuk şeylere takılma :D Alıcı isen mala bak sen :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz düşün dedim, acele etme :) kasa olarak düşün.. Değişsin apple ne yapalım, ürünlerine bak beğeniyorsan al, steve manyağı değilim ben o yüzden pek bağlamıyor.. ayrıca 7 inc değil zaten 7.9 inc yani 8.0 diyebilirsin buna ;) kapito?

Böyle abuk şeylere takılma :D Alıcı isen mala bak sen :D

jobs lı apple felsefesine bakıyorum ben... google,amazon 7 inclik tabletler yaptı...apple bunları takip etti...jobs bunu yapacağına atardı kendini köprüden :) özlüyorum jobsı ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jobs lı apple felsefesine bakıyorum ben... google,amazon 7 inclik tabletler yaptı...apple bunları takip etti...jobs bunu yapacağına atardı kendini köprüden :) özlüyorum jobsı ;)

ok. hala 7 diyorsun.. 7.9 diyorum sana :D Piyasa şartları demekki gerektirmiş adam her ikisini satıyor.

Piyasa'da ki tüm tabletlere göre en fazla trafiğe sahip ipad %91 bunu eğer 95 yapamazsa tamam sen haklısın iyi yapmadılar deriz :yeah: 85 olursa haklısın.. okey

100 milyon ipad satmış 2 yılda.. Onlarda da beyin var en az steve kadar.. steve'in pozisyonunu bilmiyordun galiba ? ürünlerden sorumlu değildi o adam ve kuvvetli müslüman düşmanıydı..bilgin olsun :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ok. hala 7 diyorsun.. 7.9 diyorum sana :D Piyasa şartları demekki gerektirmiş adam her ikisini satıyor.

Piyasa'da ki tüm tabletlere göre en fazla trafiğe sahip ipad %91 bunu eğer 95 yapamazsa tamam sen haklısın iyi yapmadılar deriz :yeah: 85 olursa haklısın.. okey

100 milyon ipad satmış 2 yılda.. Onlarda da beyin var en az steve kadar.. steve'in pozisyonunu bilmiyordun galiba ? ürünlerden sorumlu değildi o adam ve kuvvetli müslüman düşmanıydı..bilgin olsun :yeah:

kötü ürün demiyorum yahu...ah steve ah...%99 yapacaktı adam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Elime mini iPad geçti :)

Beğendim ele oturuyor rahat tutuluyor ve hafif. Alırmıyım? şuan almam retina ekranı çıkar 3-4 ay sonra %100 :) Diğer ipad'e tercih edebilirim. Kullanılabilirliği daha iyi.

IMG_0566.jpg

IMG_0567.jpg

IMG_0568.jpg

IMG_0569.jpg

IMG_0570.jpg

IMG_0571.jpg

IMG_0572.jpg

IMG_0573.jpg
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.