Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Selamlar arkadaslar ilan yayinlamislar bu kasadn anlayan varmi die e46 320i serisi 6silindir dir arac spor sanziman ve cok guclu oldugu icin tiptroniklerde sikinti olabiluyor illaki cizik vuruk oluyor haliyle modeli gecmis arabalar elektronik oldugu icin aracaci alirken cok titiz davranmaniz gerekir . Ben ki bmw hastasi olarak aylarca gezmeme ragmen temizini bulamadim .su anlik en iyisi focus bklm ilerde insallah olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bugun ibiza cuprasi olan bir arkadasimla bulustuk biraz kullandim hem arabayi iyice tanimis oldum :) Video cektik youtubea yuklesin aticam buraya

Valla bende cupralara hastayım bu ara. Polo gti dan  daha güzel görünüş olarak. Gti daha kaliteli deniliyor ama bilemiyorum içi boş sanki cupranın.

Dün babamla baktık cupralara valla o bile beğendi görünüşü çok güzel dedi. Nasıl ilk izlenimler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bende cupralara hastayım bu ara. Polo gti dan daha güzel görünüş olarak. Gti daha kaliteli deniliyor ama bilemiyorum içi boş sanki cupranın.

Dün babamla baktık cupralara valla o bile beğendi görünüşü çok güzel dedi. Nasıl ilk izlenimler?

Ibiza cupra Polodan daha dolu bir araba standartda tabi bu katlanir ayna far sensoru yagmur sensoru bunlar poloda yok :D Motor sanziman uyumu inanilmaz. Kalkışlarda resmen arabanin onu kalkiyor :D tek sıkıntı boy-kilo yuzunden sığmama. Usb yok o kötü. Konsol geri yatık gibi o yüzden daha açık önun benim focustan. Bu arabada orta iptali ve son susturucu yerine küçük bir tüp var. Videolar yarina artik :)

Ek olarak aracin yurtdisi fiyati daha yuksek burda daha ucuz :D Dogus zararina satiyor nerdeyse Polo pahali dengeliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direkt Stage 2 bu bak. Coilover da çaktın mı dadından yenmez :kıhkıh:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-stage-2-seat-ibiza-cupra-147066165/detay/

Denk geldim konuyu hortlayım dedim ^_^

Yok almiyim sağol :D

Videolari atsin youtubea link aticam buraya bende hortlaticam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2013-ibiza-cupra-147374518/detay

2013 ler çok güzel jantlarıda güzel. 

edit; fotoğraflardaki cinliği kimler farkedecek bakalım :D

O. Fatih Yurter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Oto-park'ın yorumlarını çok severim mail atmıştım teste alır mısınız diye zaten geliyor demişlerdi yüklemişler dün gece 

https://youtu.be/_KmfArhMDjg

24. dakikadan sonraki görüntüler arada yaptıkları geyik "pampalar" bilmeyenler için söyliyeyim ne apaçi tipler demeyin :D

Polo Gtiyla farkları falan herşey var ve Polo Gtidan daha çok beğenmişler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oto-park'ın yorumlarını çok severim mail atmıştım teste alır mısınız diye zaten geliyor demişlerdi yüklemişler dün gece 

24. dakikadan sonraki görüntüler arada yaptıkları geyik "pampalar" bilmeyenler için söyliyeyim ne apaçi tipler demeyin :D

Polo Gtiyla farkları falan herşey var ve Polo Gtidan daha çok beğenmişler

Benim bile alasım geldi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.