Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Bmw 4.35, Yolda Ve Pistte ...

Önerilen Mesajlar

Coupeyi daha pahalıya satabilmek için..Kısaca kar maksimizasyonu diyelim.

Buna katılmıyorum ancak BMW fanları bile bu isimlendirmeyi saçma buluyorlar ki "M4" ciddi saçmalık bence de. "M Badge" denince M3,M5,M6 gelir akla, şimdi araya M4 sokmak çok saçma olacak gibi.

Yalnız 4 serisi gran coupe dünyadan gördüğüm en iyi sedan araba tasarımı diyebilirim.

Katılıyorum. Sonrasın 6 grand coupe gelebilir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani şimdi 3 coupe olmayacak , coupe olanlar 4 olacak :) , saçma be abi  :kıhkıh:  ...

1 coupe yerine de 2 serisi olacak.

Saçma olup olmadığını fan değil müşteri belirler satış rakamlarına bakarız ilerde :)

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Araç satın alınma sebepleri de bana göre saçma olduğundan satış rakamları pek bir şey ifade etmiyor :)

Tabi tamamen benim şahsi fikrim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bu olay BMW nin E90 serisi 3 serisini tasarladığı zamanlarda almış olduğu bir karar aslında.

Normal modeller tek rakamlı spor modelleri çift rakamlı sayılardan oluşturulacağı yazıyordu o zamanların BMW magazine dergilerinde.

Demekki bu bu modele kısmet olmuş.

Artık markalar fanları pek dert etmiyorlar.

Fanlar mırın kırın etsede alıştıktan sonra o yeniliğide beğeniyorlar.

Bende bir BMW fanı olarak bunlardan hoşlanmasam da.  BMW yi hala çok seviyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 Grand Coupe ciddi beğenildi ve başarılı oldu bildiğim kadarıyla. 4 de aynı başarıyı kesinlikle yakalar diye tahmi ediyorum. Ama Grand Coupe fiyat olarak biraz fazla yüksek olabilir gibime de geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.