Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sahibinin Elinde Kalmayan Otomobiller...

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

herkesin gerçeği kendi gözüyle gördüğüdür ... , altında yatan teknolojiyi çok tüketicinin  inceleyeceğini düşünmüyorum , golf 6'sı olan bir adam golf 7'ye geçmesi için gözle görünür büyük değişiklikler olması gerektiğini ve bu konutartışılırken genellikle ; hep aynı araba sıkıltık gibi ibareler kullanılmata ki; konusu geçtiğinde siz bile dile getirmişsinizdir ... bu arada bence çok ta güzel golf 7 ... ama golf 6'da güzel :)

İlk cümle başlı başına uzuuuun bir polemik konusu.. :)

Kişisel fikrimi soruyorsanız golf6 nın arka stopları ve dashboard u güzel golf7 nin ön tarafı güzel. Ama golf7 deki 1.2 TSi motor bence gayet başarılı. Hele 1.4 TSi lardaki 2 silindir olayını onda da yaparlarsa güzel olur. Alırmıyım? Eğer 40 üzeri para verip araba alacak olsam alıcı gözü ile bakacağım arabalar sıralamasında ilk sırada 1.2 TSi olurdu.

köylü eski topraksa , üniversiteli yanında cahil kalır  :kıhkıh:

Köylüden bahsetmiyoruz ama. Köy kahvesi muhabbeti demiştik. Hani şu en az 3 tane milli takım teknik traktörü ve onun iki katı başbakan çıkan köy kahvelerindeki muhabbetten... : :)

bu arada golf 7 ben çok beğeniyorum yanlış anlaşılmasın : :), ama genel tüketici bakışı olarak ; genelde hep vardırya , senelerdir aynı gözüküyor gibisinden bir algı , onu dile getirdim ...

Bence önü ve motoru çekici. İçinin tasarımını pek sevdiğimi söyleyemem. Evet kalite algısı falan eskisine nazaran çok daha iyi ama bana tuhaf geliyor. Gerçi bana audinin içide tuhaf geliyor. Kişisel beğenime hitap etmiyor açıkcası..

bakın burda 2010 satış rakamları var yani söylediklerimin ispatıdır.. focus hem hb hem sedan olarak sayılırsa c segmentinde 1. sırada satışlarda..

Bana birşey ispatlamak zorunda değilsiniz. Ben sadece model satışlarını gösteren bir veri varmı diye merak etmiştim. Yarın iyisimi ODD ye soralım. Onların illaki bir raporu falan vardır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk cümle başlı başına uzuuuun bir polemik konusu.. :)

Kişisel fikrimi soruyorsanız golf6 nın arka stopları ve dashboard u güzel golf7 nin ön tarafı güzel. Ama golf7 deki 1.2 TSi motor bence gayet başarılı. Hele 1.4 TSi lardaki 2 silindir olayını onda da yaparlarsa güzel olur. Alırmıyım? Eğer 40 üzeri para verip araba alacak olsam alıcı gözü ile bakacağım arabalar sıralamasında ilk sırada 1.2 TSi olurdu.

Köylüden bahsetmiyoruz ama. Köy kahvesi muhabbeti demiştik. Hani şu en az 3 tane milli takım teknik traktörü ve onun iki katı başbakan çıkan köy kahvelerindeki muhabbetten... : :)

Bence önü ve motoru çekici. İçinin tasarımını pek sevdiğimi söyleyemem. Evet kalite algısı falan eskisine nazaran çok daha iyi ama bana tuhaf geliyor. Gerçi bana audinin içide tuhaf geliyor. Kişisel beğenime hitap etmiyor açıkcası..

Bana birşey ispatlamak zorunda değilsiniz. Ben sadece model satışlarını gösteren bir veri varmı diye merak etmiştim. Yarın iyisimi ODD ye soralım. Onların illaki bir raporu falan vardır.

olmazsa TŞOF da soralım  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.