Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İstanbul-Bodrum (Uzun Yol)

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba :) Başliğa ne yazacağim bilemedim bunu yazdim :D ve sanki forumda boyle bir konu vardi hatta ben acmistim diye hatirliyorum ama bulamadim neyse, konumuza donecek olursak. 8 temmuz gibi kendi arabamla F3 tdci bodruma gitmek istiyorum 1 arkadasimla 2 kisi olucaz. Nelere dikkat etmeliyim ilk defa uzun yolum olacak ve yol durumu asfalt durumu nasildir yakin zamanda bu yoldan gecmis biri var mi? Birde arabamda eibach yay var bu uzun yolda bi dezavantaj olur mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sizin geleceğiniz güzargah iyidir diye düşünüyorum, ama konya tarafından denizli istikametinde gelenleri her sene denizli-muğla-yatağan arasında yol yapım çalışmaları ve mıcırlı, stabilize yollar bekliyor. jip i olan ve panelvan kullanan bazı hanzolarda 50 ile gitmeyip sizin aracınıza taş yağmuru yaptırabiliyorlar..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D hey allahım :)

Neolacak yav geçerken beni de al götür :D Ayvalık'a geldim bende buraya kadar birşey yok. Sadece çok radar var dikkat et yeter :)

Aralikta canakkaleye gitmistik yollar berbatti ya ben asfalti merak ediyorum :)

Bende hatırlıyorum böyle bir konu :) Geçen sene açmıştın hatta :D

Aradim bulamadim ya ama hatirliyorum :)

sizin geleceğiniz güzargah iyidir diye düşünüyorum, ama konya tarafından denizli istikametinde gelenleri her sene denizli-muğla-yatağan arasında yol yapım çalışmaları ve mıcırlı, stabilize yollar bekliyor. jip i olan ve panelvan kullanan bazı hanzolarda 50 ile gitmeyip sizin aracınıza taş yağmuru yaptırabiliyorlar..

İzmir Aydin Mugla olarak gidicem. İste endiselendirende asfalt :) Aralikta bi Çanakkale yaptik ailecek yol berbatti beynim ağrimisti yol sesinden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İzmir Aydin Mugla olarak gidicem. İste endiselendirende asfalt :) Aralikta bi Çanakkale yaptik ailecek yol berbatti beynim ağrimisti yol sesinden

izmire geldikten sonra aydın muğlayla işin yok, izmirden aydın otobanına çıkıp sökeden ayrıl sonra söke milas bodrum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dedim ya yolu işte buraya kadar sorun yok temiz güzel yollar ama sen yukardan geleceksin sanırım ben anadolu'dan eskihisar topçular yapıp geldim.

Buarada eski başlık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haydi bakalım, iyisiniz, akacaksınız Bodrum gecelerine...

Tek sorun var, onu da Mehmet Hocam yazmış, yer yer asfaltlar eriyor ve karayolları büyük bir hevesle mıcır döküyor, özellikle güneyde, hele bir de üzerine taze geçerseniz, araba kirleniyor, delik deşik oluyor, yer yer kayabiliyor. Sabırlı, tedbirli ve biraz da şanslı olmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

söke ovası yolu falan geçen sene çok bozuktu ama bu sene çok güzel olmuş kesin bir tane radar vardır dikkat :) topçulardan itibaren yol çalışması ise pek yoktu geçen sene olanların hepsi bitmişti yollar kaymak gibi sessiz asfalt :D ama Akhisar civarında biraz çalışma vardı galiba ... 

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz kıyıcaz artik arabaya napalim :) iki kişi olmasi iyi 3+ kisi olsak gitmezdim gidemezdik zaten yer yok :D O zaman Aydina girmeden gidilecek not aldim. Peki yay avantajmidir sizce uzun yolda, yoksa dezavantajmi

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı istikamette İzmir'e gideceğim ben de 40 gün falan sonra; deneyimlerini duymak isterim.

Bir de yine burada birisi yedek anahtarı eşin çantasına atmayı unutma yazmıştı; eş yoksa da bol cepli şortun bir cebine atılabilir; ne olacağı belli olmaz =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz kıyıcaz artik arabaya napalim :) iki kişi olmasi iyi 3+ kisi olsak gitmezdim gidemezdik zaten yer yok :D O zaman Aydina girmeden gidilecek not aldim. Peki yay avantajmidir sizce uzun yolda, yoksa dezavantajmi

Tabii kıyacaksın, kullanmak için aldık, turşusunu kurup saklamak için değil. Hiç takılmam böyle şeylere...

Yay ne avantaj ne dezavantaj olur, yol tutuşunu test edeceğin bir parkur değil, çok bozuk yol yok, yani ne konfor ne performans açısından kayda değer bir kazanç veya kayıp olmaz bence.

Keyfini olabildiğince çıkarmaya bak, yolda iken hedef varmaktan çok gezmek olmalı, araba kullanmak amaç, Bodrum'a gitmek araç olabilir mesela :P

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer,

Ben İzmir'e nereden ineceksin onu anlamadım? Çanakkale üzeri mi yoksa Yalova tarafı mı? 

Aynı yolu 13Temmuz'da bende gideceğim. Bir ihtimal bir gece Akçay'da kalıp geçebilirim. Bir de Çine Yatağan üzerinden gitmek daha iyi değil mi? Söke tarafı daha mı iyi yol.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.