Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fransız Arabası Alınmaz Mı?

İsa

Önerilen Mesajlar

Bizim arkadaş elektronik el frenli passatlarının çıkmadığı yokuşu broadway yarım el freni ile çıktığında baya sövmüştü

Bunu anlayamadım. El freni çekili olmayan pasatın çıkamadığı yokuşu broadway el freni çekili mi çıktı ?

Buradan da anlıyorum ki ben Alman arabası out, fransız arabası in. :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu anlayamadım. El freni çekili olmayan pasatın çıkamadığı yokuşu broadway el freni çekili mi çıktı ?

Buradan da anlıyorum ki ben Alman arabası out, fransız arabası in. :D :D :D

Tam olarak bilmiyorum, bana söylenilen bu. Yarım el freni geri kaymayı engellediği için broadway çıkmış olup passat çıkamamış olabilir. Elektronik el frenlerinde akü bitince de aracı hareket ettiremiyorsunuz bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

megane 2 ye iyi diyenin aklına şaşarım , focus 1 bile megane 2 den kat kat iyidir.arkadaşım magane 2 almıştı 1 ay içinde geri sattı arabayı beğenmediği için ..megane 2 kullandım ve beş para etmez megane 2 ...iç dizaynı malzeme kalitesi sağlamlığı falan saçma sapan bi araba.mesela arka oturuş pozisyonu berbat arabanın arabanın içine gömülüyor insan ,uzun yolculukta bacağı yoruluyor insanın.madem megane 2 güzeldi neden focus 3 aldınız megane 3 alsaydınız onun yerine...ben focus 1le başladım focus 2 yle devam ettim focus 3 le de hala  devam ediyorum  .Hiç bir eksiği yokmuş megane 2 nin !!!arabaya donanım eklemekle eksiksiz olmuyor araba ben birsürü eksik sayarım megane 2 de..

bak ahbap bu şekilde yazışın 2 etti. önce sen aç kendi aklına şaş sonrada doğru düzgün yazmayı öğren bir daha da benim yazılarımı okuma. yukarıda engelleme var orada benim yazdıklarımı engelle sonrada git kime sataşıyorsan sataş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi ülkenin markanın ürettiğine iyi ya da kötü dersiniz bilemem de:

-Teorik olarak Türkiye şartlarında göz önüne alabileceğiniz bir istatistik yok,

-ADAC testleri bile yetkili servislerdeki kayıtları değil adac çağrı merkezine yapılan çağrılar sonucunda oluşturulduğu için çok kısıtlı

- Bana bir Maybach bir de en kötü fransız arabasını verin, fransızı yıllarca kullanabilir, Maybach'ı 5 bin km kullanıp kaporta hasarsız perte çıkarabilirim. İş sürücüde biter ve hiç bir sürücü kolay kolay kötü veya yanlış kullandığını kabul etmez. Türkiye'de servisler bu yüzden garantide bu kadar sorun çıkartıyorlar. Her şeyi garantiye sokarlarsa batarlar.

-Herkesin kalite anlayışı farklı. Bana kapalı bir kutuya roll cage, bi-xenon ve mükemmel bir yol tutuş verin o araba megane'dan da focus'tan da daha iyidir bana göre. Kriterlerde bu kadar farklılık varken gereksiz agresifliğe gerek yok ki burada megane alınmazda ortak karar kılıp makale yazsak megane alacak adam yine alır.

Tatlı sert bir tartışmadan agresif suçlamalara geçmenin manası yok ortada kanıtlanabilecek bir şey yokken. Ne, satış rakamları mı? Kaç tanesini filoların, şirketlerin aldığı, hangi servisin kredide kolaylık sağladığı dönemlerde artış olduğu gibi detayları bana veremezseniz somut bir şey yok demektir. O dönemde duvara 200 ile giren bir aracı haberlerde gördüklerinde ford mu renault mu diye bakmıyorlar, akıllarına kazınıyor, almaktan vazgeçiyor insanlar. Bu konuyu farkın kanıtlanamayacağı üzerine çevirmeyelim de şehir efsaneleri ile eğlenelim lütfen :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.