Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 Renault Captur İncelemesi

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Ben hafta sonu captur görmeye gittim . Hatta beğensem alacaktım hazırlıklı  gittim .

Arabanın her yerinden basitlik ve ucuzluk akıyor. Buna rağmen fiyat pahalı, her tarafa saçma sapan renkler ekleyince çekici mi olacak sanıyor bu Fransızlar. Baz donanım model 42750+sigortalar. Yani o paraya 1-2 ekler golf alırım, gayet dolu leon alırım :D

İçi gerçekten dar ama arkası clioya göre çok daha iyi. Baz donanımı 40 veya altı olsa belki alabilirdim i . O kadar bitarafları kalkmış ki 2-3 sene önce bir araba alalım diye kırk takla atan, pazarlıksız indirim yapan aynı bayii ister al ister alma ekime kadar havasında. O kadar ki kadın görüşme sonunda dedi ki "rutin uygulamamız şu : herkesi ertesi gün arıyoruz. Sizi de arayalım mı?" Ben de dedim ki "bu fiyattan indirim yapacaksanız arayın". Kadın güya şaka yapıypr, ajandasını çıkardı "buraya büyük harflerle not alıyorum Cenk bey aranmayacak" : :D: :DŞakacıya bak indirim yapmam diyor yani. 

Araba o kadar sakil ki güya üst donanım şu resimlere bakın orta konsol arkası için buldukları çözüm bizim oğlanların oyuncak kamyonu seviyesinde. Bu kadar basitlik  ve ucuzluk kızdırdı beni. Hele koltuğun arkasına  üç tane bildiğin pijama lastiği koymuşlar . Rezil, hele bir de direksiyondaki piano blacke gövde rengi (turuncu) işleme yapmışlar ki bir sonraki aşama taksici usülü sedef direksiyon sanırım. 

IMAG0502_zps1a2fc061.jpg

IMAG0501_zps1a5b2aa1.jpg

94533910151645493022392.jpg

42841210151645493472392.jpg

EDİT: Koltuk sırtlığı pijama lastikleri ve direksiyon piano black işleme resimleri eklendi.

Satışı başlamış...

42-53 arası fiyatlar.

İlginç motor 1.2 Turbo benzinli 120 PS ve 190 Nm torklu, EDC ile birlikte satılıyor.

Ecosport, ayni Ford, gene geçkaldı  :P

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baz donanımı 40 veya altı olsa belki alabilirdim i .

Clio şakır şakır satıyor. Bundan da beklentileri yüksektir.

40bin altıda bayağı iyi niyetliymişsiniz. :)

İlginç motor 1.2 Turbo benzinli 120 PS ve 190 Nm torklu, EDC ile birlikte satılıyor.

Bu motor 1.4TCE 130bg 190nm tork motor yerine geliştirildi. 1.4 yakıt olarak çok başarılı değildi. Tsi ve Eb daha ekonomik ve verimli motorlardı.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.